Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ilyen lassú a magyar...

Miért ilyen lassú a magyar posta? Komolyan nevetséges.

Figyelt kérdés
3-4 napba is beletelhet, míg egy csomagot kiszállítanak. Inkább utóbbi. Pedig a szomszéd megyéből van, nem a világ végéből. Vagy mindössze 1 postakocsi jár egész magyarországon, és az viszi a csomagokat? Nem lepődnék meg..
2013. febr. 4. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Van lehetőség gyorsított eljárásra is, ha sürgős a dolog.

Ráadásul nem csak a posta szállít csomagokat futárszolgálattal is küldheted, az gyorsabb.

2013. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Egy csomag miatt nem fognak elindítani egy furgont, hanem várnak míg lesz annyi kézbesítés amiért megéri elvinni a küldeményeket. Felárért egyébként lehet kérni hogy másnapra megérkezzen.
2013. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tavaly december 21-én adtam fel egy elsőbbségi ajánlott levelet. A címzett január 9-én kapta meg.
2013. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is volt, hogy legalább 1 hetet várni kellett. Az meg, hogy "megvárják, hogy megérje elvinni" megint csak az ország anyagi helyzetét minősíti..
2013. febr. 4. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Elég veszteséges lenne a posta ha egy csomag miatt kéne 100 km-et furikázni. Nem olcsó a nafta.

Egyébként van konkrét kérdésed, vagy csak itt vezeted le a (jogtalan) felháborodásodat?

2013. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Karácsony környékén ne is várd az elsöbbségi levelet hogy megkapják időben:) csúcsforgalom van!:))

Amugy visszatérve sajnos már nem az van mint nagyon régen, hogy 1-2 nap alatt megérkezett az adott címre.:/

2013. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
A kérdező csapjon fel postásnak és megnézzük ő mennyi idő alatt kézbesít egy műszak alatt x db küldeményt/csomagot. Kíváncsi lennék az is nevetséges lenne-e.
2013. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!