Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

A rehabilitációs ellátás nyugdíjszerű kifizetésnek minősül?

okt. 3. 10:27  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Nyugdíjfolyósító utalja

# 1/5Időpont okt. 3. 15:12 Privát üzenet

Igen.

Ha az ihlette a kérdést, hogy rezsi utalvány, nyugdíj premium jár-e akkor a válasz igen.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 3. 15:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szeptember 22tol vagyok rehabos. Ez évben úgy tudom annak is jár aki nem csak tavaly kapta meg...

# 3/5Időpont okt. 4. 15:01 Privát üzenet
Mi jár? Mert ez nem derül ki a kérdésből.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 4. 16:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nyugdíjprémium jar e?

# 5/5Időpont okt. 5. 15:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rokkantsági ellátás igényléséhez miért kell kivenni aznapra fizetés nélküli szabadságot?
Meddig jár pontosan az árvasági ellátás? Bővebben lenn
A rokkantnyugdíj jövedelemnek minősül?
A TÁMOP 2.1.2 képzés hivatalosan "munkaerőpiaci program"-nak minősül? A támop szerződésben nem találtam erre vonatkozó utalást. Aktív korúak ellátása (F. H. T. ) éves...
A baleseti járadék vagy a rokkantsági ellátás minősül adóköteles bevételnek? Azaz melyikből vonnak adóelőleget?
Rehabilitációs ellátás nyugdijnak minősül?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!