Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülye voltam,...

Szerintetek is hülye voltam, hogy egy 76.200 forint értékű jegyet eladtam 7. 000 forintért? Mennyi a reális?

Figyelt kérdés

Ingyen kaptam, meg úgy voltam, hogy legalább valaki hasznát veszi. Érdekelt volna, csak anyám nem engedett el.


Eredetileg 20.000-et akartam. Sokan azért nem vették meg, hogy úgyis kamu jegy...


2019. okt. 3. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most már mindegy, nem?


Amúgy tegnap írtam és adtam volna érte többet is, jó 20.000-et nem, de 15-öt simán.

2019. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70-et biztos adtak volna èrte.
2019. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha neked nagy pénz 70 ezer forint, akkor kezdj el dolgozni azon, hogy néhány éven belül ennyi pénz már csak néhány napi fizetésed legyen.
2019. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha 20értnem vették meg, akkor 50ért se vették volna. Akkor meg nem mindegy?
2019. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Hàt eléggé. Én ezt simàn eladtam volna facebook csoportokban 70 ezerért. Azért ez nem olyan kevés pénz. Sokat kell àm ezért is dolgozni egy munkahelyen.
2019. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez függ attól, hogy milyen jegy volt.


Ha teltházas és már a végén jegyet sem kehet rá kapni, akkor többért is elment volna.


Ha nem teltházas, alig adják el a jegyeket, a 70 ezer firint is csak névleges, mert mindenkinek odaadjáköolcsóbban, akkor reális lehet a 7 ezer.

2019. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Üzleti érzéked nuku
2019. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha kaparos jegy volt, akkor nagyon jol jartal!!!!


Mivel csak jegyet irtal, igy passzolok. Barmi lehet!


Ertek, igeny, kereslet-kinalat...

2019. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én voltam a kérdező és még mindog bánt, mert jól jönne az a pénz...


HR FEST volt, a többségnek a munkáltató adja a jegyet. Annyira bánt, hogy elmondani nem tudom. Oké, nyertem rajta 7.000 forintot, de mikor minden fillér számít, most nagyon kellene ez a pénz....


40.000 forintért simán elment volna, szerintem 70-ért nem, mert még aznap is lehetett rá jegyeket venni, nem volt teltházas. De nagyon jó előadóm, egész napos prigram, kaja, buli. Valaki nagyon jól járt velem. Ha várok pár napot és nem azonnal akarom eladni.


Oké, nem egész nap ezen jár az agyam. De egyszer nyerek valamit, azt is elcseszem...

2019. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudsz belepni?
2019. nov. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!