Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kártérítési igény késedelmesen...

Kártérítési igény késedelmesen kiszállított csomaghoz?

Figyelt kérdés

Milyen esetben tudok kártérítési igényt benyújtani , a késedelmesen kiszállított csomagokért ?

A futárcég 1 munkanapot ír a kézbesítésre. Ez nem teljesült.

Ha a vevő ráun a várakozásra , és azt mondja hogy inkább vissza utalja azt az 1000 forintot és inkább megveszi helyben az adott terméket , akkor én gyakorlatilag 90.000 forintot buktam.



2019. okt. 4. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Minden csomagszállító cégnél "szerződést kötsz" mikor feladsz egy csomagot - ott pedig le vannak írva a feltételek, ami alapján vagy kérhetsz vagy nem.


A leírt példában nem buktálsemmit. Bár nem igazán értem, hogy egy vevő miért utalna neked vissza semmit (esetleg te utald neki vissza a vételárat) és azt sem, hogy ezen te miért buktál 90e forintot - nem kaptad vissza a terméket?

2019. okt. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Létrejött egy megállapodás , melyszerint megveszi. Ez nekem hozott volna 90 forintot , de így ha nem veszi meg nem kapom meg azt a pénzt...

Amúgy felhívtam az ügyfélszolgálatot.

Elkeveredett a csomag , és nem találják.

Ha nem lesz meg bizonyítgathatom hogy milyen értékü tárgy volt a csomagban...

2019. okt. 4. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!