Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aesthetica Orvosi Központ nem...

Aesthetica Orvosi Központ nem akar értesíteni a vizsgálati eredményről mit tegyek?

Figyelt kérdés
Augusztus 14.én volt a vizsgálat és 3 hét eredményt mondtak 1et elküldtek aug 30.án és azt írták mellé küldik a többi eredményt ha kész és 30.ka óta eltelt 6 hét 6 hét alatt nem sikerült végezni vagy azért csinálják mert szép kártyáról fizettem?
2019. okt. 8. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Felhívtad őket? Mit mondtak?
2019. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Többször is utóljára kb ket hete hívtam ja most jutott eszembe hogy volt olyan hogy azt mondták hogy dr. nő nem értékelte ki mert szabadságra ment és majd valószínű pénteken küldi email.en azóta eltelt pár péntek. És két hete mondja majd küldi ha megjön érdekes napokkal előtt arról volt szó hogy nem értékelte ki mert szabadnapin van az orvos
2019. okt. 9. 00:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor állj el a szerződésről, utalják vissza a pénzed!
2019. okt. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szép kártyával fizettem
2019. okt. 9. 08:31
 5/6 anonim ***** válasza:
És? Oda is vissza lehet küldeni a pénzt
2019. okt. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A minta vizsgálata eltérést mutatott, mely Doktornő véleménye alapján nem számottevő. Kontrollvizsgálatra csak panasz esetén van szükség. Hamarosan megkeressük ezzel kapcsolatban. újra ingyenesen megcsinálták félnem kell vagy mi azt is mondták alapjába véve bőrön is van baktérium ha vizsgálnák.
2020. febr. 4. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!