Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefonos interjú során...

Telefonos interjú során szoktak ismeretlen számon hívni a HR-esek?

Figyelt kérdés
Beadtam egy helyre az önéletrajzom, és ma reggel hívtak ismeretlen számon, de dolgom volt, így ki kellett nyomnom, meg rossz tapasztalataim vannak az ismeretlen számok kapcsán. Csak utólag jutott eszembe, hogy lehet, hogy a Hr-es volt. Van rá esély? Miért hívna ismeretlen számon a Hr-es? Gondolom ha ő volt az, akkor később úgy is visszahív, nem?
2019. okt. 10. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy van beállítva a telefonvonal. Ha a vezetőség így kéri, akkor a HR-es nem tud mit csinálni. Ismerek olyan helyeket ahová ha jelentkeznék biztos, hogy ismeretlen számról hívnának. Sőt csúsztam már le emiatt második körös interjúról, mert halaszthatatlan dolog jött közbe és nem tudtam kit visszahívni, kinek elmagyarázni, mert nem adtak számot. E-mailt írtam, de arra hetekkel később jött egy "sajnos nem önre esett a választás" üzi.
2019. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem ír ki telefonszámot, mikor én a céfhez kerültem, akkor is szám nélkül hívott a hr-es. Mondjuk nálunk utána kapsz egy smst, hogy nem fogadott hívásod volt x clgtől, erről a számról, és hívd vissza.
2019. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A HR-es, ha akar, elér, egyszeri próbálkozás után nem adja fel. Vagy email-t ír, vagy sms-t. Vagy újrahív.
2019. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!