Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Első állásinterjú?

Első állásinterjú?

Figyelt kérdés

Életem első állásinterjúja lesz holnap délután egy nagy céghez adminisztrációs diákmunkára.

Eléggé rettegek....nem igazán készültem...nem tudom,erre lehet egyáltalán készülni?

Nyelvtudás is szükséges,számíthatok angol interjúra is?

Valami tipp,tanács?

Fogalmam sincsen semmiről....

19L ,egyetemista



2019. júl. 22. 20:34
 1/4 TSkull válasza:

Hát igen, azért egy állásinterjúra lehet előre készülni, de ha nem így tettél az sem baj. Általában előre jelzik, ha idegen nyelven lesz az interjú, noha soha nem lehet tudni.

Én azt mondanám, ne idegeld túl magad, és jusson eszedbe, hogy nem a legyen ön is milliomos. Ha egy kérdésre nem tudsz azonnal válaszolni (főleg ha szakmai), ne szégyellj időt kérni, hogy gondolkodhass.

2019. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy lesz angol része az interjúnak, ha szükséges a munkakörhöz. Lehet ez csak pár általános kérdés formájában is. Izgulni nem kell, alkalmasnak találnak azért hivtak be :) Valamennyit szerintem készülj. Tudd mivel foglalkozik a vállalat pontosan, esetleg készülj pár kérdéssel, amik téged érdekelnek, az is azt jelzi, hogy tényleg érdekel.
2019. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából csak diákmunka és közvetítőn keresztül,szóval nem mondták hogy angolul lenne.

Nem tudom mennyire konoly a diákmunkás interjú.

2019. júl. 22. 21:02
 4/4 A kérdező kommentje:

Öltözni hogyan kellene az interjúra?

Bocsi hogy ennyi a kérdés de nagyon rettegek,amúgy is túlizgulós vagyok.

2019. júl. 22. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!