Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az online...

Mi a véleményetek az online kereskedésről?

Figyelt kérdés
Felkeltette az érdeklődésem, olvastam pár tízezer forintos kurzusokról, ahol megtanítják az alapokat, amit lehet gyakorolni utána egy demo számlán. Szerintetek lehet ebből jövedelmet szerezni? Megéri befektetni ilyen tanfolyamba? Nem akarnék én ebből milliomos lenni, de ha havi szintem egy két-háromszázezer forint profitot lehetne termelni vele, az teljesen jó lenne. Van valakinek tapasztalata ilyen téren?
2019. okt. 20. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
online kereskedés, de még mis mivel kereskedsz? Ha már így demó számláról beszélünk?
2019. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Először azt hittem, hogy online kereskedés alatt a termékek eladását gondoltad.

Aztán rájöttem, hogy Te valamiféle tőzsdézésre gondolsz, ha minden igaz - bár ez a kérdésedből nem igazán derül ki.


Havi szinten két-háromszázezer ft profit???

Mégis mennyi kezdőtőkéd lenne, hogy ekkora elvárásaid vannak? 20-30 millióval talán ki lehet hozni, ha szerencséd van.

2019. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ez arra jó hogy a meglévő pénzedet is elveszítsd. Ha sok pénzt akarsz keresni tanulj ki egy hiányszakmát, egy idegen nyelvet és költözz külföldre . Ennyi a történet.
2019. okt. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tőzsdére gondoltam igen, pl. Forex

[link]

2019. okt. 20. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Ahha, ez nagyon szép. Először levesznek egy "kurzus" árával, aztán még annyi pénzt bukhatsz el náluk amennyi csak jól esik. Demószámla mi. Az arra való hogy elhúzzák előtted a mézesmadzagot, hogy játékpénzzel jön a lóvé. Aztán mikor az igazit teszed fel, akkor mindened elbukod.


Havi két háromszázezer profit az, álmodozz csak tovább. Még havi pár ezer Ft profitnak is örülhetnél ezzel, mert akkor legalább nem buktál. :D

2019. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!