Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor vásárolunk és tankolunk?

Névtelenül nevű kérdése:

Mikor vásárolunk és tankolunk?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 08:04
 1/9 A kérdező kommentje:

Arra vonatkozóan keresek információt, hogy a nap melyik szakában vásárolunk illetve tankolunk. Napi bontás érdekel, de ha különbözőek az adatok a hét napjain, akkor a heti arányok is érdekelnének.

Nem találok a neten semmit, szerintem rosszul keresek. Köszönöm.

2019. okt. 24. 08:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Vásárolni munka után szoktam, szóval 17 óra után, a nagyobb dolgokat hétvégén veszem. Tankolni meg mikor hogy állok üzemanyaggal, mondjuk nagyobb árváltozásoknál jobban kiszámolom.
2019. okt. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Szeretnék valamilyen felmérés általi statisztikát, amit nagyobb mintavétellel készítettek. Valami statisztikát vagy diagramot.

2019. okt. 24. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor keress.
2019. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fogja megírni helyetted az első féléves közgáz beadandódat. Személy szerint én szinte egyáltalán nem vásárolok élelmiszert, annyira keveset vagyok otthon. Autóm nincs, nem is lesz, szóval ez meg nem túl releváns.
2019. okt. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
KHS
2019. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint KSH
2019. okt. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. okt. 25. 06:09
 9/9 anonim válasza:
Szerintem az ilyen statisztikák nem sokat érnek. Nyilván sokan mennek vásárolni munka után, mert közben nem lehet. Tankolni meg akkor megy az ember, ha porzik a tank. Jó, van aki akkor is, ha 2 Forintal csökken a benzin ára. Persze ha nem esik útba a benzinkút, akkor az utiköltséggel már többe kerül minha a régi áron venné.
2019. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!