Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit érdemes...

Szerintetek mit érdemes eladni Marketplacen?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam egy kis plusz pénz jól jönne. Van rengetek jó állapotú könyvem, illetve olyanok amiket még csak ki sem nyitottam. Rengeteg márkás ruhám amit nem hordtam vagy csak egyszer-kétszer. Mit lehetne még eladni szerintetek? Van egy Nike Tanjunom amit csak próbáltam. Dobozzal, számlával. 9ezerből is alkudni akarnak. Mikor 18-20ezer az üzletekben. Ötletek?

2019. okt. 25. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
19%

Két nap alatt adtam el egy elektromos gyros sütőt múlt héten.


Alkudni szinte kötelező jellegűnek gondolják, én max a postát vállalom át még akkor is ha pl ez esetben is heteket vagy hónapokat vadásznak egy ilyen után, mert ritka mint a fehér holló.


Tömegcikkekkel jóval nehezebb a dolgod.

2019. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
19%
Bármit , jó fotók határozott szöveg fix ár nincs alku . A jelentkezők között ki tudod szűrni a trógert ....
2019. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!