Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mely fuvarcégek azok, akik...

Mely fuvarcégek azok, akik utánvételes csomag esetén lehetővé teszik a csomag tartalmának ellenőrzését fizetés előtt?

Figyelt kérdés
(Amennyiben nem felel meg a csomag tartalma az elvárásnak, vissza lehessen utasítani.)

2019. okt. 25. 20:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Ilyenről én még nem hallottam. Ezt maximum egy olyan helyzetben tudom elképzelni mikor az a cég szállítja ki neked az árut akitől vetted.


Egy futárcég dolga a szállítmányozás, nincs köze ahhoz, hogy neked a 3. féltől vásárolt termék megfelel-e vagy sem, csak ahhoz, hogy azt sértetlenül kiszállítsa.

2019. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%
Mindegyiknél megteheted, az első nem tudom mit szívott
2019. okt. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

#2


Nincs egy futárszolgálat sem aki fizetés nélkül végigvárja, hgoy te kibontogass csomagokat aztán ha nem tetszik visszadobd nekik...

2019. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
Csak rendelni szoktam, mindenki megvárja. Majd gondolod, hog, átveszem a hűtőt és egyéb dolgokat anélkül, hog, megnéznem? ez alap dolog, aztán aláírod a papírt, hogy nem sérült a termék, átveszed és elköszönsz. Te vagy a futarok álma, ott vágnak át ahol tudnak, es te meg3 büszke is vagy, hogy ostoba vagy
2019. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

A nagy háztartási gép egy speciális eset, lévén ott az eladó megfizeti ezért a kiszállítót (aki amúgy szinte soha nem futár).


Ha rendelsz egy iPhone-t akkor is melletted áll a postás fizetés nélkül és megvárja, amíg kicsomagolod, bekapcsolod és megnyomkodod? Kötve hiszem...

2019. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 belapus ***** válasza:
91%

Mintha volna olyan lehetősége a feladónak, hogy többlet díj fejében kérhet egy ilyen szolgáltatást.

Nem tudom, hogy mely szállítók vállalnak ilyet, de egy webáruház ( nem ugrik be, melyik ) oldalán a szállítási feltételeknél konkrétan kitértek erre az opcióra.

2019. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
És ki beszél itt a postáról, mikor a futárszolgálatról szól a kérdés? Mellesleg dolgoztam webshopnál, a magyar postával szállíttattunk, mefnyugtatlak, mindenki megnézi a csomagot, mielőtt átveszi
2019. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Mindegyik, ha a feladó kifizeti ezt a szolgáltatást
2019. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

#7


Posta, futár, ugyan az.


És nyugtathatsz amivel akarsz, SENKI nem engedi, hogy szétbarmolj egy utánvétes csomagot fizetés előtt. Ha meg fizettél senkit nem érdekel már mit csinálsz vele.

Egy szállítmányozó cég dolga a csomagok A-ból B-be szállítása, nem a vevő és az eladó közötti nézeteltérések rendezése.

2019. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%
Mit nem értesz azon, hogy rajtad kívül mindenkinek.van annyi esze, hogy megnézze. A futárcég nem egyenlő a magyar postával.te iq betyár. És a futárcégnek az a dolga, hogy épségben kiszallitsa a terméket. Amit leellenorizhetsz. Ha kifizeted es elmegy, te megnézed és törött, karcolt, akkor b...hatod, nem tudsz reklamálni.
2019. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!