Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 34 ezret buktam az elöbb,...

34 ezret buktam az elöbb, hülye voltam mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Ma 10ezer ft-ot fizettem be a vegasponthu-ra amit sikeresen felvittem 34ezerre és kifizetést is kezdeményeztem. Közben tippmixpron elbuktam 12ezret. De ugye még ígyis +12ezerbe voltam öszeségében tehát belefért a tippmixpros bukás. Viszont én marha ezután nem sokkal a vegason visszavontam a kifizetési kérelmem és élö black jack asztalon elkú*tam az egész banktollt. Így ma összesen 22ezret buktam ami nem a világvége de dühitő, hogy így elbas*tam mikor már kifizetést is kérvényezten. Összeségében igyis +55 ezerbe vagyok durván az elmult 1hét alatt mert papiros mixen majd 80at nyertem a hétvégén de ez most nagyon fájt így.

2019. okt. 31. 17:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy mentális betegséged van?!
2019. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Igen, tisztába vagyok vele hogy ez már beteges és nem normális. Több mint 10 éve szerencsejátékozok kissebb szünetekkeé de gyakorlatilag a fél életemet végig kisérte már és sokszor voltam a játék miatt lent. Persze sikereim is voltak, mint ha úgy nézem az elmúlt 1 hét is az mert még a tegnapi eset után is +50 pár ezer ft-ba vagyok kiszámoltam de ez amit csináltam tegnap tudom,hogy nem normális és egy függőre vall. Tippmixben már 1-2ezer ft nekem nem tét, minimum 4-5 ezer az átlag sajnos és mentálisan tudom,hogy nagyon rossz hatással van rám a játék főleg ha bukok...
2019. nov. 1. 13:23
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De legalább elismered, hogy baj van. Gondolj arra, hogy lehetett volna, hogy a 80-at sem nyered meg. Akkor mennyi mínuszban lennél. Kellene Neked vmi elfoglaltság, vmi hiányzik az életedből. :(
2019. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ideje lenned kicsit leülni és megtanulni, hogyan is kell profi módon fogadni.


Kezdetnek itt egy cikk a bankroll menegmentről:

[link]

2019. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Játszani nem a nyereményért kell, hanem a szórakozásért amit éppen ad, ha nyersz, akkor hatalmas örömök vannak, ha vesztesz, akkor kicsit letört lehetsz, de sose próbáld meg visszaszerezni azt amit elvesztettél, a pillanatnak élj, mindig annyi pénzzel játssz, amennyit nem esik rosszul elvesziteni, illetve anyagilag nem mész tönkre ha elveszted. Az esetedben egyébként kifizettetem volna az összeget, majd visszaraktam volna egy 5 ezrest játszani, ha elmegy, nem töltök fel többet. Egyébként hiába számolgatod hogy ennyit meg annyit nyertél, ennyivel meg annyival vagy pluszba, én is szoktam játszani, de azt mindenképpen jó tudni, hogy hosszútávon sosem fogsz pluszba kijönni, egyszer-egyszer nyerhetsz egy nagyot, de azt a másik pillanatban el is vesztheted mind, vagy akár csak szépen lassan visszapakolod. Próbáld meg kontrollálni a játékodat, ha nem sikerül, kérj segitséget és hagyd a francba, mert könnyen tönkreteszed magad és mindenkit körülötted.
2019. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!