Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működik pontosan a Curve...

Hogy működik pontosan a Curve kártya?

Figyelt kérdés

Tehát pl megigénylem, regisztrálom az otp-s kártyámat az appban, akkor azt használja.


De nem akarom elhinni hogy nekik ebből nincs profitjuk plusz kapok ~1700ft-ot mert használom valakinek a kódját.


A profitot úgy értem hogy pl fizetek egy webshopban az otps- kártyával mondjuk 3.000ft lenne, de a curve-el meg 3000 + valamennyi díjként.


Tehát a kérdésem igazából az lenne hogy ha megigénylem, akkor nekem azzal fizetni ugyanannyiba kerül mint az otps-s sima kártyával fizetni?


2019. nov. 4. 20:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy valid a dolog, légyszi legalább az utolsó mondatomat olvassátok el mielőtt írtok egy gyors választ :D
2019. nov. 4. 20:16
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve ez a hétvégente 0.5%, esetünkben magyarországon 1.5%-os díj hogy is van? Vagy az csak pénzem átváltásnál?
2019. nov. 4. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs külön díj vásárlásnál. A hétvégi 0.5%/1.5% csak konverzió esetén van.
2019. nov. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ty
2019. nov. 5. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!