Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Ausztriában van tartozásom...

Ha Ausztriában van tartozásom (telefonszámla és bankszámla), de már nincs kint lakcímem, akkor be tudják hajtani?

Figyelt kérdés
Korábban átvertek egy munkával, kint voltam hónapokig, lett mobilelőfizetésem és bankszámlám. Viszont nem fizettek ki, hosszú hónapokon át próbálkoztam, de semmi nem jött össze, így kényleten voltam hazajönni 0 pénzzel. Nyilván nem véletlenül próbálkoztam, itthon is van adósságom, ezt tudom törleszteni, de így is a létminimumon élek. A kinti behajtás elérhet?

2019. nov. 5. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze csak mire ideer kamatozik is
2019. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idő lehet az átfutás? Nyilván nem akarok menekülni előle, de kell egy félév, mire lesz ennyi pénzem.
2019. nov. 5. 10:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fél év múlva nagy eséllyel a 3*osát fogják kérni, kamatok, európai fizetési meghagyás költségeivel terhelten.


Hívd fel a hitelezőt és egyezz meg vele részletfizetésben

2019. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hogy mennyi idő, arra nem tudunk válaszolni, de Európai fizetési meghagyással simán behajtják -és mivel országokon átívelő ügylet lesz, így valóban jóval több lesz a végösszeg, mint az eredeti tartozásod (kamatok + végrehajtási díj)

Ismerősömnek országon belül lett a 61 ezer ft-ból 110 ezer ft.

2019. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ennek nem örülök. :-( Felhívnám én, de nem tudok németül... mindent intéztek nekem, én maximum köszönni tudok.
2019. nov. 5. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Akkor írj levelet
2019. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Arbeiterkammer! Menj be segítenek, hogy megkapd a pénzed.
2019. nov. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!