Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti rá mernétek bízni a pénzete...

Ti rá mernétek bízni a pénzeteket egy brókerre? Hogy fektetnétek be?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a markotokat üti pár millió forint (2-3 kb) , és be akarjátok fektetni. Hogy teszitek azt? Érdemes valakire rábízni aki majd kereskedik vele? Vagy egy bróker ugyanúgy lutrizik mintha én tőzsdéznék? Nyilván jó lenne több pénzt csinálni belőle. De közben fotósként, új felszerelésekre is szükségem van, és ezzel az összeggel mindent tudnék fedezni amire szükségem van, de utána már nem maradna sok, max pár százezer forint. Mit kéne szerintetek kezdenem a pénzzel?
2019. nov. 9. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vennék egy gépet, és elkezdenék fotózni. Gyerekeket, kismamákat, családokat, aztán esküvőket. Irgalmatlan pénz van benne. És ha van hozzá tehetséged, hamar fel lehet futtatni.
2019. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
"mindenkit a főorvos műtsön :D"---én tuti nem hagynám, ha lenne beleszólásom, 70-hez közeli az ürge, WC-zés után nem mos kezet, ráadásul még a keze is remeg!
2019. nov. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

10es, nekem megtakarításra nincsen szükségem, anyagilag szerencsés hátterem van, tehát ha minden kötél szakad, ott van biztonság nekem. Én igazából ezt a két három milliót arra szeretném használni majd, hogy saját magam "megcsináljam " és egyedül érjek el egy anyagi függetlenséget.

11es igen én is erre gondoltam. Végül is ha fotózással keresek adott esetben később is elkezdhetem forgatni a pénzt.

12 ez oltári nagy baromság, bocsi. Legjobb barátomnak olyan gerincsérve volt, hogy már bénult le mindkét lába. Az orvos 80 fölött volt, már csak néha műt. Egyik legjobb és leglelkiismeretesebb orvos az egész országban, úgy megcsinálta a hátát, hogy már semmi baja. Megnevezni nem fogom.

2019. nov. 10. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!