Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi fog történni a következő...

Mi fog történni a következő válságban?

Figyelt kérdés
Figyelgettem a dolgokat Kínában és Amerikában és szerintem nemsokára jön egy válság. Valaki aki jártas a témában rámírna priviben?
2019. nov. 12. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Elérték a céljukat. Pánikkeltés LVL 100
2019. nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommentet.
2019. nov. 12. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem jól figyelgetted - épp a minap olvastam egy cikket, mely szerint Amerikában úgy tűnik, "elnapolják" a válságot - a gazdasági mutatók kezdenek megváltozni, nem a válság irányába.
2019. nov. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Az csak kozmetika utolsó,hát ez ami jön a 2008-asnak a milliószorosa lesz sajnos,1930-as évekbelivel egy szinten sőt sőt.

Hogy mi fog történi sajnos limitálni fogják a bankból felvehető zsét, inkasszók,zárolás lesz, az emberek egymást fogják ,,megenni" kb.


Kutya világ lesz remélem addigra kikerülök Svájcba, vagy Dubaiba,ott nem lesz nagy para,de itthon reszeltek mindennek kb.

2019. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4: kissé durva amit írsz, honnan szeded?

Rohanjunk aranyat venni? :))

2019. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös rengeteg gazdasági cikket olvasok,nagy befektetők is írnak plusz sok sikeres ember is mondja ezt,csak olvassgass meg figyeld.

Összeáll a kép.


Figyeld a piacot tegyél félre és majd aranyat,bitcoint lehet venni különben reszeltek lesz sajnos.


Most tényleg farkas törvények lesznek rengeteg embernél lefő a kávé.

2019. nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6: szerintem meg ilyet senki se írt. Linkelnéd ahol ennyire durva világot jósolnak?
2019. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es előkotrom majd protfolion olvastam,hogy keményebb lesz a válság,sok sikeres ember is ugyanezeket mondja.

Nagyon sokan.


Meg nézd meg a Mercedes most küld el a vezetőit,VW-nél is baj van,német gazdaság visszazuhant 6.helyre ez meg domino.

Plusz hitelt hitelre meg hitelre vesznek fel,az építőipar kezd lassulni.

Amerikában is para van.

2019. nov. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit sötéten látod a dolgokat.


Én nem aggódom ennyire. Kevés hitelunk van, megtakarítás több van. Munkaerő hiány van. Mi baj lehet?

2019. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!