Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy tudnek 25 ezret szerezni...

Hogy tudnek 25 ezret szerezni a holnapi napon? Maskepp kikapcsoljak a mobil elofizetesem? 17L

Figyelt kérdés
2019. nov. 13. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

"A kérdező kommentje:

12000 a havi reszletem

Es 13000 a telefon torlesztoje"


Gratulálok!!!


"Tavaly vettem egy iphonet de a szuleim nem akarjak mar fizetni a szamlamat."


Ezek szerint nem az első eset, hogy nem Te fizeted a törlesztődet. Mondjuk megértem a szüleidet - bár azért 18 év alatt én még erősen beleszóltam, hogy milyen telefont vegyen a gyerek (nem volt nehéz beleszólni, mert zömmel én vettem, de nem Iphone-t és nem horror magas havi csomaggal :-) )



"Diakmunkazok de azt mar elkoltottem."


Mégegyszer gratulálok. nem hiába írtam, hogy szemmel láthatólag nagyobbak az igényeid, mint a lehetőségeid.


Bocs, hogy ezt mondom, de ennél még a gyerekemnek is több esze van: már kereső emberként vett egy 60 ezres kártyafüggetlen telefont, van egy havi csomagja - szintén 3.500-ért, amihez 1 GB adatforgalom tartozik (jó, ez flottás) és kész. havi telefonköltség KERESŐ EMBERKÉNT 3.500 ft.

Pedig megtehetné, 1 havi keresetéből, hogy vegyen egy Iphone-t, de nem teszi, mert nem ezért dolgozik, hanem értelmesebb célokért (pl. lakás)

2019. nov. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kifizette apa elore 3 havi reszletemet igy nincs gondom.

1 giga net mire eleg?

2019. nov. 14. 13:15
 13/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a kérdés te nagyon okos, hogy 1 giga net mire elég, hanem az, hogy a te pénzed mire elég. Már előre látom, hogy milyen felelőtlenül rossz életed lesz, semmi felelősség, majd mindenkitől elfogod várni, hogy kinyalják a popód.
2019. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%

"1 giga net mire eleg?"


Itthon wifi, munkahelyen wifi: mire kellene több 1 GB- nál? Munkahely meg 10 percre.

2019. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha jól néz ki, még van egy 10 jó éve, utána viszont...
2019. nov. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!