Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van már tapasztalata valakinek...

Gábor Pataki kérdése:

Van már tapasztalata valakinek a WISH webáruházzal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 04:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kizárólag negatív.


Kétszer rendeltem, egy se ért ide.

Rengeteg a kamu, szar, scam.


Alkexpresst és eBayt használom, azokon már rengeteget rendeltem, mindig megkaptam

2019. nov. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én eddig 4 rendelésből 1-et kaptam meg. Próbálkozni lehet vele, mert a pénzed nem fog elveszni, de ha az a célod, hogy meg is kapd, amit rendelsz, akkor inkább felejtsd el.
2019. nov. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak be kellett volna írni a keresőbe, hogy Wish és rengeteg kérdést találtál volna. Nem, nem kekeckedek, csak próbállak ráébreszteni, hogy "segíts magadon, az Isten is megsegít"


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=wish&katego..

2019. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem eddig mindig megjött, amit rendeltem, ebayen pl többször tűnt el cuccom.

Wishnél arra kell figyelni, hogy bár az árak nagyon kedvezőek, de általában a szállítási költség majdnem ugyanannyi, mint maga a termék, úgyhogy nagyon meg kell nézni. Illetve àt kell nyálazni a véleményeket, főleg a fotósokat. Olyat nem veszek, amiről nincs vélemény.

A kamuárak miatt az ebayt jobban szeretem, kevés kivétellel megtalálható rajta ugyanaz, többnyire ingyenes vagy alacsony szállítási költséggel is. Bár most legutóbb nekem 5 csomagom nem jött meg, szóval asszem egy darabig nem rendelek...

2019. nov. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!