Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudok repülővel 1...

Nagy Peterr kérdése:

Hogyan tudok repülővel 1 raklapot szállítani? Van erre lehetőség? (Budapest -> London). Nyilván én is utaznék a csomaggal. Megoldható? Kit kell megkeresni ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Fuvarozó céget
2019. nov. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
üres raklapot?
2019. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

DHL, TNT foglalkozik légi szállítással, illetve vannak más szállítmányozó cégek is.

[link]


Ahhoz, hogy árajánlatot tudjanak adni szükségük lesz a csomag pontos súlyára és méretére, neked meg rengeteg pénzre. Látatlanban több százezer forintra becsülöm az árát.

2019. nov. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Budapest- London távolságon, 5 napos határidővel 1000 kg súlyú raklapos rakomány szállítási díját kb 1 millió ft körül számoltam.
2019. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem üres raklapot, tetejétől az aljáig 105 cm.


A kérdés kiírása után sajnos nem találtam lehetőséget annak módosítására.

2019. nov. 26. 01:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Találtál rá megoldást (komment), csak sok időbe telt, a tömeget még mindig nem írtad le!
2019. nov. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Blacmoneyhu válasza:
WizzAir?
2019. nov. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!