Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 16 éves lány számára pénzkeres...

16 éves lány számára pénzkereseti lehetőség Budapesten?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Diákmunka esetleg? De csak félve írom le... :D
2014. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen diákmunka nem kell félve leírni kedves 1. válaszoló :)


Nem jó ezt olvasni egyben átgondolni,hogy korombeli emberek azon gondolkoznak,hogy hogyan keressenek pénzt nem ezen kéne gondolkozni hanem sokat olvasni jó most nyár van de akkor is tanulni mert ha már azon gondolkozol,hogy pénz pénz jó lehet most lesz pénzed meg minden de ha a tanulástól veszi el a időt,kedvet akkor mi van?


Ha komolyan gondolod látogass föl egy közösségi oldalra és írd be,hogy pl. "diákmunka Budapest" és megnézed,hogy hányan kedvelik a talált oldalakat nos, a legnépszerűbb a legjobb ez nem tudom melyik nincs közösségi oldalam.

2014. júl. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, iróniából írtam... hogy ez a nyilvánvaló lehetőség nem jutott eszébe a kérdezőnek?!
2014. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a google keresőben a diákszövetkezet, iskolaszövetkezet, diákmunka szavakra való rákeresést ajánlom.
2014. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
diákmunkán kívül dondoltam, mert általában még nem adnak munkát ilyen idősen, szinte mindenhol azt találom, hogy 18 a minimum
2014. júl. 1. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!