Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikorra várható, hogy az...

Mikorra várható, hogy az ingatlan árak elindulnak lefelé?

Figyelt kérdés

2019. nov. 29. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Olyan mértékben hogy az átlag dolgozó ember is reális időn belül saját ingatlanhoz jusson, soha.
2019. nov. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Ne reménykedj. Esetleg az előfordulhat, hogy jön pár év stagnálás.
2019. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Már elindultak, legalábbis a mi környékünkön (Budapest). Nyáron magasabbak voltak az árak. Most az a helyzet, hogy van egy-egy olyan lakás, ami olcsóbb, mert ők gyorsan el akarják adni, a vevők száma pedig kevesebb. Esetleg most már lehet normális mértékben alkudni, ami az előző években lehetetlen volt, mert akkor rád ígért más vevő. Velünk és a barátainkkal is megtörtént.
2019. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Kismértékben már elkezdtek "oldalazni" lefelé az árak, de nagyobb csökkenés az elkövetkező 1-2 évben nem várható. A magántulajdonosok inkább kivárnak és nem engednek max. akkor ha nagyon kell nekik a pénz. Inkább ülnek a magas áron 5 évig - de ez az ő bajuk :)

Az új építésűeknél jövőre lesz egy kis akció, de nem jelentős, viszont alaposan utána kell nézni mert szerintem meg fog fürödni pár projekt.

2019. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az ingatlanosok akik ezzel foglalkoznak honnan tudják,hogy mikor erdemes venni,vagy eladni?

van egy kis lakásom amit el szeretnék adni,magam sem tudom hogy mikor adjam el.

2019. nov. 29. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Alig-alig de talán csökkentek az árak, de inkább stagnálás van Budapesten, Agglomerációban még lassú emelkedés is tapasztalható. Érdemben nem fognak csökkenni az árak szerintem még jó ideig, max. kicsit tovább tart az eladás
2019. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2: Ezt mire alapozod? A hirdetések stagnálnak, nem az árak... A fél éve hirdetett ingatlanoknál már több helyen láttam 10 millió feletti árcsökkentést, pedig jó helyen vannak és újszerű állapotúak. Persze ezeket el is akarják adni, nem várnak a szerencsére, pláne úgy, hogy a felére esett vissza a kereslet (Bp.).
2019. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!