Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtatok venni valamit ezen a...

Tudtatok venni valamit ezen a nagy magyar kamu Black friday-en?

Figyelt kérdés
Én fényképezőgépet akartam venni, de megint csak azok az üzletek árazták le, ahol túl volt árazva, de még így is drágábban adták, mint más üzletek egész évben. Ti nem érzitek átverve magatokat? Sikerült kifogni jó akciót?

2019. nov. 29. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Évek óta nem veszek ezen a napon semmit, árazásokat se nézem magyar oldalakon. Teljesen felesleges.
2019. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, vettem xenonizzót meg karácsonyi ajándékként egy kávéfőzőt, mindegyik valóban olcsóbb volt mint máskor
2019. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem, de nem is volt tervben.
2019. nov. 30. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akartam venni egy szőnyeget a Butlersben. Emiatt direkt megvàrtam a Black Fridayt ha màr így alakult, 20% kedvezményt kaptam rá.

De ez kb “normális” kedvezmény kategoria. Ennyit egy szaros joy vagy glamour napokon is adnak. Igazabol mindig van valami akcio. Az az igazi erteke valoszinuleg ami akciosan van kirakva! :D

2019. nov. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Igen, vettem egy elvileg 149 ezer Ft-ról leárazott samsung led tv-t 89 ezer ft-ért, ami másutt alapból (leárazás nélkül is) 110 ezer ft körül van. Kevesebbet nyertem rajta, ha úgy vesszük, de még így is megérte, mert amúgy is akartam venni egy tv-t, csak mostanra időzítettem.
2019. nov. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
vettem egy monitort 99e forintért.... ami a médiaban volt a legolcsóbb. máshol frálydély keretében 110-ért ment.... a média meg még csak ki sem rakta hogy akció.
2019. nov. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Már én se várom annyira, mint pár éve, de azért szétnézek, hátha meglátok egy kihagyhatatlan leárazást. Persze amikor meglátom, hogy 639 ezerről 519 ezerre áraztak le valamit, felcsillan a szemem, aztán meglátom az árukeresőn, hogy 8 másik webáruház alapból 509 ezerért árulja, az egy picit elgondolkodtató.

Igen, mindig vannak akciók, és évközben is lehet jól vásárolni. Sokszor elég az árakat összehasonlítani, és 30-40%-os különbségek vannak üzletenként.

2019. nov. 30. 07:12
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem pedig most mobilt kéne vennem de a Black friday miatt nem tudok, mert amit szeretnék az most drágább akciósan
2019. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Szerintem a magyar eladóknak szólni kéne, hogy ezt a Black Friday dolgot félre értették. Ez valamiféle leértékelésről szól. Kb. 5 hete vettem egy cipőt 3290-ért online, most ugyan ott 5490-ért meg tudnám venni ha akarom. Tegnap bementem egy boltba nem akarok nevet mondani, tehát név nélkül a docyardba - ja bocs- a kirakaton akkora 50%-os felirat, hogy az ablak majd megolvadt tőle, erre benn a legnagyobb leértékelés 15% volt és akkora árcédula, hogy attól meg én kaptam szélütést. És általában ez van mindenütt. De sebaj, hajrá magyar Black Friday
2019. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
44%

A magyarországi változat kemény parasztvakítás. De hosszú éveken át visszatérő reklámkakampányokban csak ott lehet, ott érdemes bevetni, ahol tömegével élnek húgyagyú barmok, és a jó üzletet az emberi hülyeségre lehet alapozni. Ahol tájékozódni képes/hajlandó emberek élnek zömében, ott gyorsan leszoknak az ilyen trükkökről, mert ráfizetés lenne a reklámkampányra kiszórt sok száz milliárd Ft.


Vajon e honban a hülyék vannak-e többen, vagy az okos emberek ?

2019. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!