Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudtok erről a cégről? "....

Mit tudtok erről a cégről? ". Magyar Gazdaság Üzletfejlesztési Központ. " Valósak a fizetési ígéreteik?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy nem is ez a cég neve, ez csak fantázia név.

Állítólag kamu az összes álláshirdetésük, és nincs valós alapfizetés, azt is ki kell dolgoznia a jutalékokból a kereskedőknek, ha kisebb a jutalékuk, akkor nem adják oda az alapot, hanem csak a csökkentettet, amit kitermel minden hónapban. Valósak az infóim? Minden esetre vigyázzatok, ne nagyon higgyétek el a dolgaikat! Nekem úgy tűnt a felvételi beszélgetésen, hogy az összes értékesítésük full becsapásra épül, de lehet hogy tévedek!



#kamu #értékesítés #becsapás #sumákolás #Magyar Gazdaság Üzletfejlesztési Központ #hamis alapfizetés #falls cég
2015. jan. 9. 09:48
 1/2 A kérdező kommentje:

kaptam ma egy privát üzenetet, így kirakom, mert másoknak is segíteni szeretnék vele...

Nem akarom, hogy megégessétek magatokat ezzel a vélhetően fals cégcsoporttal.

íme:

Az üzenet küldője: plbuda

Az elküldés időpontja: 01-11 11:52

Az üzenet oka: A kérdés: Mit tudtok erről a cégről? ". Magyar Gazdaság Üzletfejlesztési Központ. " Valósak a fizetési ígéreteik?

Az üzenet témája: casting...:)

Az üzenet szövege: Igen én is voltam! Nagyon átverés szaga van a dolognak. Jól hangzó összegek de mögötte semmi. Nincs még kész weblap, iroda, szóró anyag, névjegy. Nem lesz mobil és vagy laptop...... telefonon behívtak szerződni. Nagyon kíváncsi vagyok?? Próbáltam utána keverni nem sok mindent találtam.

2015. jan. 14. 19:17
 2/2 A kérdező kommentje:

találtam egy hirdetésüket, ahol ilyen néven nyomják magukat: "Üzletfejlesztési Központ"

VIGYÁZZATOK VELÜK

2015. jan. 15. 17:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!