Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megismerkedettem egy ügyvéddel...

Megismerkedettem egy ügyvéddel, meghívott a szülinapjára. Nem mentem el és talán még meg is igértem. Most pedig kaptam egy fizetési meghagyásos levelet hogy kárt okoztam neki és követel tőlem pénzt, polgári pert indított ellenem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 21:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Miért fizetnék bármit is neki??
2019. dec. 7. 15:53
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező, nem válaszoltál a kérdésemre: mit beszéltetek meg, mit kellett volna csinálni?


"talán még meg is igértem"


Mégis mit?

2019. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha átvettél előleget, a munkát meg mem végezted el, akkor jogosan várja, hogy visszaadd a pénzét
2019. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha nem vicc a kérdés, küldd el a picsába. Ilyen nincs, tök mindegy mit ígértél meg micsoda ő, a jog nem így működik.
2021. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!