Vehetek ATM-et?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót amiben arról beszéltek hogy üzemeltethetsz saját ATM-et,amiből készpénzfelvételért kérhetsz díjat.Karban kell tartanod és felkel töltened pénzel hetente hogy működjön,de egy jó passzív bevételi forrás.A gond az hogy amit láttam az Amerikában készült szóval ott vannak erre törvények lehetőségek.De érdekel hogy ezt meglehet-e csinálni Magyarországon is,sajnos a googleben nem találtam róla infót.

#Magyarország #karbantartás #ATM #paszív jövedelem
2019. dec. 12. 06:04
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Ritka ostoba vagy.


Aztan ha bedugom az otps kartyam honnan fogja tudni a geped hogy melyik szamlarol vonja le a penzt. Vagy azt hiszed a bankok engednek uzemeltetni ilyeneket maganembereknek ugy hogy azon keresztul hozzafer a geped szamlainfokhoz?

2019. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Persze, hogy vehetsz ATM-et, csak előbb venned kell hozzá egy bankot, és aztán mint bankigazgató, vezér, stb annyi ATM-et veszel, amennyit csak akarsz (és kihelyezheted, aztán passzív bevételed lesz belőle :-) )


Komolyra fordítva a szót: ma Magyarországon csak bankok üzemeltethetnek ATM-eket: ők töltik fel, karbantartják, stb.

2019. dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Uram irgalmazz... Ez már sok.
2019. dec. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Kettesnek igaza van, Magyarországon erre nincs lehetőség.


1-es és 3-assal meg ne törődj, nyilván fogalmuk sincs róla, hogy az Egyesült Államokban ez lehetséges akár magánszemély számára is.

2019. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező ATM karbantartó cégre gondolsz???


USA-ban pályáztatják rá a cégeket, a bankok kiszervezik ezt a feladatkört, 1cent / 1000dollár, ami kemény 0,001%-ot jelent.


Hazai viszonylatban (gondolom a % számítás is nehézkesen megy), hogy felfogjad 100 000Ft-onként 1Ft.

Cserében te vennél egy ATM-et néhány millió Ft-ért, beüzemelnéd, karbantartanád, bérelnéd neki a helyet, fizetnéd az áram és internetellátást, szállítanád hozzá a pénzt heti, de akár napi szinten, hogy pár hónapos késéssel kifizesse neked a bank és keress rajta 0,001%-ot...


A bankokkal már "gondolom leszerződtél", vágj bele még ma!

2019. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek aki ertelmes valaszt adott.

A tobbieknek meg tenyleg ostoba vagyok mert feltettem egy kerdest,amire nyilvan szuletesem ota tudnom kellet volna a valaszt mert hu de alap

2019. dec. 12. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát, kérdező, nekem nem úgy tűnik, hogy köszönöd mindenkinek, aki értelmes választ adott: itt bizony mindegy, ki mit írt, mindenki egyformán le lett húzva.

Olyan, mintha ez a kérdés csak azért született volna, hogy az összes válaszolót jól le lehessen nyomni, lehúzni.

2019. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Aztan hogy jon ide USA. Kit érdekel ott mit lehet es mit nem. Ez egy masik orszag, hovatovabb masik kontinens.


Mindossze gondolkodni kell es akkor konnyen rajon az ember mit lehet es mit nem.


Nem tudom kedves kerdező, honnan tennel bele tobb milliot? Mibol töltenéd fel nap mint nap ha mondjuk fizetesnap utan 1óra alatt kiurulne? Vagy azt hitted te üzemelted es a bank beleteszi a pénzét es te meg lenyulod elole a dijat? Tényleg erdekel ezt hogyan kepzelted.


Tegyuk fel veszel egy ATMet, uzembe helyezheted, uzembe is helyezed. Hogyan tovabb?

2019. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Keresztapámék ilyenben gondolkoztak bő 20 éve, leírtam a feltételeket hozzá, erre kerek NULLA :)
2019. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!