Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emag-os csomag kinek mikor...

Emag-os csomag kinek mikor erkezik?

Figyelt kérdés
Hetfőn rendeltem este egy mikrót amit ma lattam, hogy nincs keszleten azóta. A kiszallitast 12 es 14.-e között irtak. Ha meg mindig csak rögzitett rendeles van kijohet meg holnap? Hallottam hogy szombaton is szallitanak csak most mennyi az esélye?
2019. dec. 12. 17:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha amikor megrendelted még volt, akkor valószínűleg megkapod. De mivel karácsony jön és ilyenkor túlterheltek a szállítók, lehet már csak jövőre hozzák ki.
2019. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jövőreeee????? Azert leterheltség idevagy oda de de van 19 nap megcebből az evből. Irja hogy mettol meddig csak azt nem ertem miert nem tudnak irni onnan akitol rendelem. Bar ezt ok forgalmazzak.
2019. dec. 12. 18:03
 3/22 anonim ***** válasza:

Black Friday és karácsonyi csúcs van egymás után - valóban nem biztos, hogy még karácsony előtt megkapod.


Amúgy az évből sincs 19 nap, ugyanis a szállítóknak is van karácsony, amikor NEM DOLGOZNAK, ráadásul a karácsony hetében már csak a hétfő a munkanap (kedd, péntek szombati napon ledolgozva), tehát ez azt jelenti, hogy ha 23-án nem jön meg, akkor már karácsony előtt tuti, hogy nem kapod meg és akkor már csak a 30-31 van, amikor még megjöhet.

Kiszámoltam Neked, összesen 10 szállítási nap van már csak, a zöme még karácsony előtt.

2019. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Oksi csak akkor miert nem kapcsoljak ki a rendszeruzit mert az matol szombati mutatja meg mi a faxnak hirdeti magat a tvben. A kariajandekot karira szanod nem utanra.
2019. dec. 12. 18:24
 5/22 anonim ***** válasza:

Azért azt sem árt szem előtt tartani, hogy amíg egy vevőnek max 2 PERC egy utalás, addig az eladónak az áru beszerzése, számlázás, csomagolás, feladás (esetleg futár rendelés) bizony nem 2 perc, hanem egy hosszabb folyamat.


Emberhiány van mindenhol (posta, futárok), a fénypostát meg még nem találták ki, csak a Mézgáéknál van a Köbüki -nél :-)

2019. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ez romaniai cég és saját forgalmazas. Gondolom azt jelenti volt raktaron x darab. Aztan mivan ha rossz? Még visszaiskell vitetni. Megerze mert jolnezki de tenyleg ajandék volna. 16 eves darabot cserelne le anyunál. :) te hol szoktal rendelni még?
2019. dec. 12. 18:34
 7/22 anonim ***** válasza:
Többször rendeltem már emagról, mindig 1-2 napon belül megjött. Volt, hogy délután rendeltem, másnap délelőtt hozták. Tény, hogy sosem karácsony előtti időszakban. De amúgy a webáruházakban általában figyelmeztetnek, ha már karácsony előtt nem tudnak szállítani.
2019. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Ez romaniai cég és saját forgalmazas."


Nem, az Emag nem saját forgalmazás, az Emag olyan, mint pl. a Vatera (csak az Emag nem licitálós): egy GYŰJTŐOLDAL az Emag, ahool különböző eladók árulnak, különböző helyekről. Így fordulhat elő az is, hogy ha 3 terméekt rendelsz az Emagról, akkor jó eséllyel 3 csomag fog érkezni 3 különböző eladótól (hacsak nem 1 eladótól vettél több terméket)


Hogy én hol szoktam vásárolni?

Neten tájékozódom, hogy milyen készüléket szeretnék, aztán bemegyek a boltba és megveszem :-) (pl. telefont)


Vagy megrendelem, de még véletlenül sem Black Friday idején vagy karácsony előtt 1-2 héttel, hanem októberben :D

2019. dec. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megy naluk de van olyan hogy sajat forgalmazas vagy valami ehhez hasonló irás. De ez nem dec. Kozepe még meg szerintem is irniuk kéne hogy ne várja az ember. Ez olcsobb volt mint máshol de kifogom hagyni legkozelebb mert annyit frissitgetem az appomat hogy hatha..... hogy kifog kopni a képernyő! Szerintem magara valamit adó cég max 4 nap és hozza.persze sokan meg utana szetzik be... az már cumis...
2019. dec. 12. 19:55
 10/22 A kérdező kommentje:
Pfff ezmost vicc? Most jott sms meg uzenet figyi atadtak a futarnak és dec 28 és 31 kozott jon ki.pffff ezt komolyan irták? Ti mit tennetek?
2019. dec. 12. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!