Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emag-os csomag kinek mikor...

Emag-os csomag kinek mikor erkezik?

Figyelt kérdés
Hetfőn rendeltem este egy mikrót amit ma lattam, hogy nincs keszleten azóta. A kiszallitast 12 es 14.-e között irtak. Ha meg mindig csak rögzitett rendeles van kijohet meg holnap? Hallottam hogy szombaton is szallitanak csak most mennyi az esélye?
2019. dec. 12. 17:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mit tartogatja a futarceg ennyi ideig? Visszairtam nekik. Hasonlót tudok venni a mediaba vagy az expertbe letojom. Viszont az applikacio meg mindig 12 es 14.et ír. Ha tenyleg ho vegen akarjak hozni elallhatok a veteltől még? Pffff atadjak most oszt 2 het mire hozzák. Ez vicccccc
2019. dec. 12. 20:20
 12/22 anonim ***** válasza:
Sok a csomag, sorban állnak, nincs kapacitásuk korábban, ekkor van legközelebb. Mint ahogy az már sokszor hangoztatva volt. A bolt átadta nekik, így ők teljesítették amit vállaltak. A többi a futáron múlik. Inkább örülj neki, hogy még az idén megkapod.
2019. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Amit a bolt ír az nem leszállítás dátuma, hanem az a határidő, amikor átadják a futárnak, vagy személyes átvétel esetén a boltban elérhetővé válik. Ezt tartották is, 12.-e van és átadták a futárnak.
2019. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Ti mit tennetek?"


Leírtam: nem vásárolok ilyenkor, hanem októberben. éppen pont az az idegeskedés nem hiányzik, mint amin Te is átmész :-)


Ezenkívül ketten is leírtuk Neked már a válaszok első felében (1,3-as válaszok), hogy nem biztos, hogy karácsony előtt megkapod - szóval nem értem, most miért ért ilyen váratlanul?


"legalább írhatnának" - mint írtam, nincs ember... szerinted, ha egy cég százmilliós forgalmakat bonyolít, akkor mindenkinek egyesével fognak írni? AUTOMATIZÁLVA VAN MINDEN. Az emailek kiküldése, az sms-ek, stb.


A futárok meg 12 óráznak, egy nap 120-150 címre mennek Bp-en (lehet, azóta már több) - képtelenek többet dolgozni.

Ez van, meg kéne fizetni az egyszerű melósokat és akkor nem mennének el külföldre.

2019. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Kiszállitas datumat ir. Az egy embernek aki már rendelt valaha is az a hazhoz vsló kiszallítás. Baxxak meg. Ha tenyleg ez marad nemkell. Ket unnep kozott amugy sem leszek azon a cimen mert az a munkahelyemé. :)
2019. dec. 12. 20:54
 16/22 A kérdező kommentje:
Ja es a 14 nap mikortol indulna? Remelem amikor atveszem. De ez nagyon gáz igy. Tudom higy sokat mennek a futarok de akkor nemkell bevallalni... kiaz akinek ilyen idoszakba megfelel ennyi varakozas? 9 ezerrel volt olcsobb mint az eredeti ára de komolyan mondom inkabb a media markt... nem furdok a penzbe de ennyit nemér ennyi penz spórolás. :)
2019. dec. 12. 20:59
 17/22 anonim ***** válasza:
Azért ez nem a legkorrektebb húzás a webáruház részéről. Pont ma rendeltem egy tükröt (nem emagról), és egy fél órán belül kaptam emailt, hogy hosszabb a szállítási idő a jelzettnél, elfogadom, vagy törlöm a rendelést. Pláne karácsony előtt illik figyelmeztetni a vásárlót, hátha ajándéknak szánja, amit rendelt. Egy másik webáruházból meg telefonon hívtak fel emiatt.
2019. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mellesleg mondtam már le Emagnál rendelést azután, hogy átadták a terméket a futárcégnek. Annyit írtak vissza, hogy ne vegyem át a futártól. Írtam a futárcégnek is, hogy megspóroljam nekik a felesleges utat. Megköszönték, és annyi. Szóval nyugodtan lemondhatod.
2019. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Reggel latom hogy csomagkovetes szerint a depoba van. Gondoltam felhivom őke mert odamegyek hatha elhozhatom. De jott sms hogy csomagom lesz es hoztak is. De jeleztem a futarnak hogy hulyeseget jelzett az emag. Csak lesett szegeny. De orulok remelem jo is. :)
2019. dec. 13. 14:10
 20/22 A kérdező kommentje:
Igazából szerintetek is ilyen időszakban mint állítólag a GLS is plusz kocsikat kéne beállitaniuk?
2019. dec. 14. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!