Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webcam modellek, Chaturbate...

Webcam modellek, Chaturbate használók, ti hogy oldjátok meg a kifizetést?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem segíteni lépésről lépésre? Most ott tartok, hogy Chaturbate-n kiakarom tölteni a "Payment Information Form"-ot. A Paxumot választottam, mint kifizetési formát. Viszont itt akadtam el.

Ténylegesen évi 50$ a díja, hogy használhassam? Illetve, ha oda átküldtem a tokenjeimet (dollárban, euróban, bármibe átkonvertálva) akkor már rendesen utalhatom is át a bankszámlámra forintba?

Jó lenne valakivel kapcsolatban maradni, aki webkamera modell, hogy segítséget kérhessek mert kicsit el vagyok veszve.



#modell #webkamera #Chaturbate #token átutalás #Chaturbate kifizetés
2019. dec. 18. 18:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen, most én is az ePayments felé hajlok. Sok rosszat olvastam most a Paxumról... Viszont az ePayments folyton visszadobálja a dokumentumaimat és emiatt nem tudom igazolni a lakcímem. Mindegy, próbálkozom tovább. Ezek szerint ez lesz a nyerő, mindenki azt ajánlja :D
2019. dec. 18. 22:01
 12/15 anonim ***** válasza:

Mivel próbálod a lakcímed igazolni? Internetről letöltött elektronikus számla, bankszámlakivonat nem jó. Olyan kell, amit postán küldenek ki.

Ha semmit nem kapsz papír alapon, menj be a bankodba és ott kérj bankszámlakivonatot.

2019. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Legutóbb gázszámlával próbáltam. Most szerencsére csak az a baja, hogy nem jó a minősége a képnek. Majd bescannelem újra és akkor remélem már nem lesz problémája.
2019. dec. 19. 08:50
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Mi a nicked?? Van tokenem:D
2019. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Szia, próbáltam a Paxumot, fél év után jeleztek egyáltalán vissza,hogy küldik a kártyát. Nagyon drága is, ePayments detto. Én a Cosmopaymentet használom, gyorsak, pontosak. Egy hét alatt megérkezett a kártyám és tudok vele daily payout-ot is kérni CB-n. Ha bármi problémám van és írok nekik, azonnal válaszolnak, megoldják. 3 dollár havonta, folyamatosan fejlesztik a szolgáltatásaikat és az oldalukat is.
2019. dec. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!