Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tegyek? Lent...

Ilyenkor mit tegyek? Lent hosszabban.

Figyelt kérdés
Volt egy pottyos nyeremenyjatek. Ment minden siman, addig a pontig amig a szállirasrol esett szo. Ugye beigertek egy ajandek csomagot, kb 1 honapja levelezgetek veluk. Elkuldtem a csomagot a munkahelyemre..Azt mondrak h senki nem volt ott. Kfcbe kertem, es kozlik nincs ott senki..Kise jott senki ebbe biztos voltam. Masodik korbe a postara kertem, de nem a lakhelyemhez kozelibe. Elmentem mert ilyenkor megintazt allitottak kikuldtek, de sehol nem volt. A postan azt mondtak, hogy smsben vagy email cimen kell ehy olyan uzi amivel feltudom venni. De hat nincs. Kezdek nagyon ideges lenni, 2 honapja h levelezek veluk...Mit lehet ilyenkor tenni?

2019. dec. 27. 08:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A lényeg,hogy elmondott valamit,ami egyébként sem kerek történet és vagy így volt,vagy teljesen máshogy,a másik felet nem hallottuk.

Érdekes módon én már nagyon sok mindent nyertem,Pöttyössel is,de még soha nem volt gond a nyeremény átadásával.

2020. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!