Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon hol érdemes...

Magyarországon hol érdemes tanyát venni?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodom mostanában azon, hogy jó lenne egy tanyát venni, és mindent magamnak megtermelni, és teljesen önfenntartóvá válni. Szerintetek hol vannak ilyen távol eső helyek? Azt szeretném, hogy legalább 5-10 km-es körzetben ne lakjon senki.

Mi erről a véleményetek? Hogy érdemes belevágni?


Légyszi a kérdésre válaszoljatok!

Köszönöm.



2020. jan. 2. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5-10km elég sok...de Zala és Veszprém megyében vannak jó helyek, én ezeket ajánlom.
2020. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nagyon tetszik az elképzelés. :) Gondoltam már hasonlóra. Én biztos benne lennék.
2020. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
65%
Az elképzelés szép! Azt végig gondoltad, hogy a paraszti munka nem egyszerű? Azt egy cikk, vagy könyv elolvasásából nem lehet megtanulni, pláne úgy, hogy "önfenntartó legyek", mert ez sokféle növény termesztését és állat tenyésztését jelentené!
2020. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen szerencsère egyre több ember szeretne kilèpni a mòkuskerèkböl, mi is szeretnènk venni legalàbb egy fèl hektàros területet házzal, viszont nem árt olyan környèken körülnèzni ahol a megèlhetèsi bűnözők nem garázdàlkodnak.Kèrdès van e mèg hazánkban ilyen hely nem horror áron? (Max 15-16 millió)
2020. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szia! Nagyon fotnos, hogy RACIONÁLISAN gondold végig, tényleg bevállalod e. Ha szeretnél nyugodtabb életmódot folytatni, költözz egy agglomerációs városba. Nekem rokonaimnak van háza Hollókőn és kiadták egy embernek, aki egyedül szeretett volna gondoskodni magáról, annyit kértek cserébe, hogy gondozza a kertet. A srác az első pár alkalommal rendesen dolgozott, aztán fokozatosan freladta és visszaköltözött. Ezt nagyon nehezen lehet bírni :(
2020. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!