Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kedden feladott csomag?

Kedden feladott csomag?

Figyelt kérdés
Belföldi csomagot adtak fel a részemre, a keddi napon. Ez nem érkezett meg a héten. Értesítés nem volt a postaládában. Rengeteg csomagot küldök és fogadok, az esetek döntő többségében másnapra a címzettnél van. Holnap bemegyek érdeklődni. Elveszhetett a csomag, illetve ilyenkor mi a teendő? Járt valaki már így? Köszi.
2020. jan. 10. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:

ha csomag akkor szerintem kaptál nyomkövetési számot.

a feladótól kérj el legalább egy bizonylatot a feladásról. a számot pedig mutasd meg a helyi postán, hogy utána tudjanak nézni, ha itt nem ad róla infót: [link]

2020. jan. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél, ez eszembe se jutott. Köv.számot ugyan nem kaptam, de a feladási bizonylatot már elküldte a feladó. E szerint, szállítás alatt áll a csomag. Ez csak azért fura, mert másnap, de legkésőbb két nap alatt megérkezett eddig mindig.
2020. jan. 10. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Jófogás?
2020. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem jófogás,100% megbízható a feladó(magánember).
2020. jan. 10. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, többször leírtam már másnak, de itt is leírom: TELE van a Posta a Kínából karácsonyra nem megérkezett küüldeményekkel, már dec elején hatalmas sorok álltak az egyik nagyobb postán a küldeményátvételnél.

Iszonyú mennyiségű Kínából, stb. rendelt csomag van, postás, ügyintéző meg kevés, emberhiány van, mert alacsonyak a bérek.

Ráadásul már nincsenek karácsonyi csúcsban alkalmazott kisegítő emberek sem.


Szóval nem, nem veszett el, csak csúszik.

2020. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem én, meg jó eséllyel ez a helyzet a csomagommal. Viszont, én már két csomagot adtam fel az idén,mindkettő másnap ott volt a címzettnél.
2020. jan. 10. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tűnt az el, csak késik. Nekem 2,5 hét volt, mire megkapta a címzettem a levelet (belföld), illetve én kerek 1 hónap után kaptam meg egy képeslapot (szintén belföld) nem is olyan régen.


A postán csak 15 nap eltelte után lehet kerestetni a küldeményt, ha elveszett, addig ők is csak annyit tesznek meg, hogy megnézik a nyomkövetőben, és megmondják, hogy mit látnak, de ezt otthonról te is meg tudod tenni saját magad.

2020. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!