Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vodafone-nál az előleget...

Vodafone-nál az előleget mikor kell fizetni?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy telefont új előfizetőkènt a vodafonnál. Amit elsőre ugy hirdettek hogy a kèszülèk 0ft kezdő rèszlettel elvihető az előfizetèsi díjat (10000 Ft ) kell csak fizetni szállításkor. Most viszont jött az email hogy 36000 Ft előleget is ki kell csengetnem.. Most akkor 46000 Ft-ot kell fizetnem a telefonèrt nem 10000 Ft-ot? Vagy ezt az előleget mikor kell kicsengetni? Mert azt is írták a tájèkoztatóba ,hogy ez beleszámít a havi díjba. De nem nagyon èrtem ezt az egèszet :/ valaki aki jártas ebben a tèmában eltudná nekem nagy vonalakban magyarázni ,hogy akkor most mikor ès hogyan kellene ezt a 3600 Ft-ot kicsengetnem? :O

Előre is köszönöm a segítsèget :)



2020. jan. 14. 18:51
 1/1 anonim válasza:
Ha új előfizető vagy, tehát ez az elő előfizetésed náluk, akkor kérhetnek biztosítékként előleget, amit aztán jóvá írnak a számládon. Tehát egy az egyben lebeszélheted, felhasználhatod. Új előfizetőknél biztosítják be ezzel magukat, de ha bemész a Vodafone-hoz, ott bármelyik ügyintéző részletesen elmagyarázza, hogyan van ez. Általában akkor kérik ezt, ha készüléket is vásárolsz. Elég drágák manapság már ezek a cuccok. Régi előfizetőktől nem kérik, sok éves befizetése alapján látják, hogy mennyire megbízható, vagy nem.
2020. jan. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!