Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megoldható, hogy ne lehessen...

Megoldható, hogy ne lehessen befizetni semmilyen szerencsejáték oldalra? Esetleg van olyan bank, ahol alapból tiltva van? Vagy inkább vegyem ki a pénzt, amint megjön?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 19:14
 1/7 qkker1 ***** válasza:
40%
Mit szeretnél. és miért?
2020. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy szerencsejátékfüggő?


Ha igen, akkor kp-ból is ugyan úgy tudsz nem?

2020. jan. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy pszichiátert javasolnék.
2020. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden szerencsejáték oldalnál van "önkitiltás" opció. De mi történt kérdező?
2020. jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

rájöttem, hogy eleget buktam és még most akarok leállni, nem akkor mikor már a házat is eljátszottam

az önkitiltás nem sokat ér, mert sok irodánál nem lehet végleg bezárni a számlát, van ahol pl csak fél évre

így marad egyelőre az, hogy kiveszem a pénzt, kp-val nem szoktam fogadni

2020. jan. 18. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első lépést már megtetted allal,hogy felismerted hogy problémád van a szerencsejátékkal és nem tudod kontrollálni. Ezért tényleg a legjobb megoldás végleg abba hagyni és még 200 ft-al sem játszani. Minnél tovább csúszól a gödörben annál nehehebb lesz kijönni. Mennyit buktál egyébként és min? Én 10 éve online pókerrel kezdtem anno ezt az "ipart" manapság már csak sportfogadok de ha visszatekerhetném az időt egyikbe se kezdtek volna bele... rengeteg időt,pénzt és ideget megettem miatta. Nagyon nagy önkontroll kell nekem is mai napig,hogy megtudjam állni ne tegyek 10-20ezerért egy egy megérzést de énse tudom megállni sokszor.
2020. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Befizettem talán 20 ezret, abból kb 2 hét alatt nyertem vagy 200 ezret, aztán elbuktam és még befizettem vagy 150 ezret, így egy nap alatt elbuktam 350et. Kaszinó és sportfogadás, kaszinóval kezdtem, azzal még csak kb 20 ezret buktam, a többit fogadásokkal.


Engem kb 10 éve 2 osztálytársam vitt bele a tippmixbe, aztán mikor 18 lettem jött az online fogadás. Bár lehet amúgy is elkezdtem volna, ki tudja.


A tapasztalat azért jó, már teljesen körüljártam ezt a szerencsejátékot, és még igazán csak most esett le, hogy semmi értelme. Olyan nincs, hogy valaki csak szórakozásból játszik.


Aki nem volt még ilyen helyzetben az úgyse érti hogy gondolkodik az, akit már beszippantott ez a szar. Sajna szükség volt erre a rengeteg elvesztett pénzre, hogy eljusson az agyamig. Rengeteg kifogásom volt már, hogy miért kezdem el újra, most úgy érzem hogy már nem tudok újabb kifogást találni.

2020. jan. 19. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!