Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Pokerstars betilthatja a...

A Pokerstars betilthatja a számlám, és elveszi a pénzem?

Figyelt kérdés
Valamikor régen regisztráltam a psre, és utaltam is rá pénzt, amit elveszitettem. Mindez 2-3éve volt. Nemsokáig játszottam náluk, kb csak egy hétig kb, amig kitartott a pénzem, majd az oldal felé sem néztem egész mostanáig. Most ismét kedvem lett pókerezni, de mivel már nem emlékszem a régi accountomra, igy újat regisztráltam, és feltöltöttem 20dollárt. Tehát van 2 számlám a pokerstarsnál, és mindkettőnél azonos a nevem, cimem, és minden személyes adat, kivéve a bankkártya. Jelenleg közel 70 dollárom van a számlán, és a stars kéri, hogy töltsek fel egy fényképes igazolványt a számlám érvényesitéséhez. Ehhez még 14napom van hátra, és ha elmulasztom akkor felfüggesztik a számlám, és elkobozzák a rajta levő pénzt. Namost attól tartok, hogyha elküldöm nekik a dokumentumot akkoris felfüggesztenek, amiért több számlám van, és bukom a pénzt.

2017. jan. 28. 22:23
 1/6 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy megkérem egyik ismerősöm, hogy nyisson számlát a starson, és hu sngben elbukom neki a 70dollárt mielőtt az iroda lenyúlná. Van jobb ötletetek?
2017. jan. 28. 22:27
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán van, de elég feltűnő az ötlet. Ha lebuktok azt is zárolják.

Amúgy igen betilthatják a számlát és a pénzt is elvehetik. A nyereményt biztos elfogják, jó esetben az alaptétet visszakapod, de ez is ritka. Viszont benne van a felhasználási feltételekben, így a joguk megvan hozzá.

2017. jan. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az első számlánál nem küldtem semmilyen igazoló dokumentumot, egyszerüen csak kitöltöttem a regisztrációs ürlapot. Nem hazudhatnám azt, hogy először nemis én regisztráltam, és valaki más regisztrált az én nevemben?
2017. jan. 28. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Küld át nekem a pénzt :D
2017. jan. 29. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen letilthatja. És ha nem igazolod magad, vagy hirtelen elbukod a pénzt akkor is letilthatja, sőt azt is aki társ volt ebben!
2017. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ird meg az ugyfelszolgalatnak a sztorit es nem lesz vele gond!
2017. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!