Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Javasolnátok valutaváltókat,...

Javasolnátok valutaváltókat, aki beváltana 400 EUR-t?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Igen ! Moszkvában tudok egy jó valutaváltót, mindig ott szokott állni a Kreml bejáratával szembe. Megfogod ismerni mert mindig jó hangosan szokott kiabálni, hogy Euró ! Dollár ! Rubel ! stb.

Jajj! majd el felejtettem, Istanbulban is tudok egy valutaváltót! Írjak róla ? Vagy inkább a Mexikói vagy a Vietnámi érdekelne jobban?

Nem kérdezném ezeket, mert hiszen itt a te kérdésedre kellene választ adni és nem kérdést feltenni, de tudod a kíváncsíság nem hagy békén, ezért nem bírom ki , hogy ne kérdezzek! Hol laksz ? Na jó, másképpen kérdezem, a földgömb melyik részéről javasoljak valutaváltókat? Na !?

Csak szólj, bocsi, csak írd meg és én kikeresem neked a google segítségével az összes valutaváltót !

Szia!

2020. jan. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Correct Change-nél szoktam váltani - elég jól váltanak :-)
2020. jan. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
400 eurót bárhol beváltanak, az nem sok pénz (főleg nekik, aki pénzzel foglalkoznak)
2020. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Birom mikor megy a szarrágás 1-2 forinton...

Aztán valaki képes elkocsikázni a város másik végébe mert ott 2 forintal többet adnak eurojáért.... Ember többet kifizetsz üzemanyagra mint amit nyersz rajta 😆

2020. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bírom, mikor szarrágók veszik a fáradtságot, hogy jelentéktelen kommenttet hagyjanak a kérdések alatt.. N#2/N#3 válaszolónak köszi, az első és utolsó válaszoló pedig kapott egy BigAss nagy piros kezet! :)
2020. jan. 19. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!