Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy uzlethelyisegem, mit...

Van egy uzlethelyisegem, mit javasolnatok? A tobbi lent.

Figyelt kérdés
Egy kisvarosban elek, nem tul gazdag emberekkel. Van egy 6 negyzetmeter nagysagu helyisegem a kozpontban. Vallakozni szeretnek, csk nem tudom, h mit tudnek vele kezdeni? En kb ilyenekre gondoltam, h pereces vagy gyorskajalda... Ha van otletetek legyszives irjatok le...

2013. szept. 29. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Alapból ha nem túl pénzes a környék akkor gondolom inkább otthon esznek vagy visznek magukkal kaját, illetve nem is a központba kajálnak, hanem a munkahelyükön.


Jó tanácsként annyit tudnék mondani, hogy végezz piackutatást, kérdezz meg 100 embert, hogy mire lenne szükségük a faluba, minek örülnének, milyen üzlet nyíljon és az eredmények összesítése után már lesz egy képed, hogy mire van igény.

2013. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mivel 6 m2 nem túl nagy, valami olyan kis minibüfé,ami 1-2 féle ételt árul, valami saját specialitást, aminek híre megy a városban. Én erre gondolnék a helyedben, de nekem a hobbim a sütés-főzés :-). Mondanám még a fagyit, de az télen nem nagyon pörögne szerintem.
2013. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

újságos, lottózó

hamburgeres, lángosos, talponálló

2013. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
az a baj a gyorskajas otlettel, h a kozelben van mar egy, es nemsoka nyilik a masik is... am az ujsagos nem is rossz otlet... mindenkepp valami olyan kene, ami a mindennapi szuksegleteinket elegiti ki, mert itt luxusabb dolgokra nem koltenek az emberek... koszi a valaszokat, johetnek meg
2013. szept. 29. 21:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Ideális méret nemzetinek, főleg ha még ablakai sincsenek :)
2013. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mini "százforintos" üzlet?
2013. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Télen fornettis , pogácsás , nyáron fagyizó + fornetti.

Itt Sopronban van ilyen , nem a legnyüzsisebb környéken van.

2013. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem ertem a 'szazforintos' dolgot?:P
2013. okt. 7. 19:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne minket kérdezz, mit nyiss, mi nem ismerjük a kisvárosodat. Inkább vedd a fáradságot, és nézz körül, mi az, ami nincs, de lenne rá igény.
2013. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mini százforintos alatt egy olyan üzletet értek, ami olyan, mint egy rendes százforintos üzlet, csak kisebb területen. Fogalmam sincs, hogy mennyire lenne megvalósítható ekkora helyiségben, ez csak egy alternatíva arra, ha nem büfét szeretnél.
2013. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!