Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal kérdés! Pénz visszatartva?

Paypal kérdés! Pénz visszatartva?

Figyelt kérdés

Interneten hirdetek néhány cuccot, és ma személyesen el is jött hozzánk egy vásárló...

Azt mondta hogy nincs nála elég pénz, és felajánlotta hogy PayPal - lal fizet. Sajnos elfogadtam.

Azonnal jött is e-mailben, hogy PayPal - on utaltak. Megnyugodtam. A vásárló pedig elvitte az árut.

A PayPal azt írja, hogy tartva van a pénz amit utalt. Valami olyasmit olvastam hogy 21(!!!!) Napig tartják a pénzemet, mert nem számítok még megbízható eladónak, vagy mi... Nagyon nehezen sikerült olyan felületet találni, ahol felvehetem a PayPal-lal a kapcsolatot, de ahogy az elküldés gombra kattintanék, megjelenik egy oldal, miszerint ők most nem elérhetőek...

Én azt hittem, hogy ez csak egy ilyen 1-2 munkanapos csexődés csak...

Vagy most akkor mi van???

Milliószor fizettem már PayPal-lal, azt hittem hogy pénzt is ilyen könnyű kapni...

A férjem megfog ölni! Segítsetek, kérlek!


2020. jan. 18. 17:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!