Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Benzinkút Postaponton hogy...

Benzinkút Postaponton hogy veszek át csomagot?

Figyelt kérdés

Ma jött a csomagom Postapontra (MOL benzinkút), délután mennék érte, de az értesítőben semmilyen jelszót, kódot stb. nem kaptam csak egy azonosítót. Ugye én sosem próbáltam még ilyesmit korábban, mindig vagy házhoz hozták vagy a postára kellett érte bemenni. Én úgy tudtam hogy Postapontnál az e-mailre vagy mobilra küldenek egy jelszót amivel ki tudom nyitni a rekeszt, majd ha ott leszek helyben, de ilyen nem érkezett.

A kérdésem: hogyan fogom tudni így átvenni a csomagom? Honnan fogja tudni z automata hogy én vagyok az? Vagy aki akar boldog boldogtalan kinyithatja és elviheti a cuccom? Csak mert előre utalással fizettem.



2020. jan. 20. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan a Mol-t nem tudom, de a postapont nem ugyaaz, mint a csomagautomata. Vettem már át csomagot ilyen-olyan üzletben, ami csomagpontként volt megadva. Egyik helyen se volt rekesz, csak a pénztárosnak kellett mondani, hogy az x számú rendelésért jöttem.
2020. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bemész, elmondod, hogy XY vagy, odaadod a személyit (meg esetleg lakcímkártyát, ezt nem tudom biztosra), ezzel leigazoltad magad és átveheted a csomagot. ha utánvétes, akkor kifizeted.
2020. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég, amit kaptál. Nem automatából kell kivenni, hanem az eladó fogja odaadni.
2020. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja így már értem, köszönöm mindenkinek!
2020. jan. 20. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
sokszor kérik a kódot, mikor küldenek egy terméket akkor küldenek egy azonosító terméket, azt kérhetik, de nekem csak egyszer kérték.
2020. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!