Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Benzinkút kezelő milyen munka?

Benzinkút kezelő milyen munka?

Figyelt kérdés

Rettentő kevés a fizetésem, s 60 éve vagyok. Az egyik hálózat most keress budapesti kútra kutast 200-230 ezer nettóval.

Autósként azt látom, hogy feladat alig van, mert szinte mindenki elhajtja őket. Ha nem nyomul az ember, akkor elkergetik? A fizetés fixnek van írva.


2018. máj. 1. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kell megszakadni, de azért jóval több mint amit egy autós lát. Én inkább shoposként dolgoztam ilyen ehlyen, tehát pénztárgépnél, de ugyanúgy tisztában kellett lennem mindennel mint annak aki autókhoz jár, és persze nekem is időnként kellett kimennem amikor helyettesítettem nő létemre és tankolni az embereknek, motorolajat nézni, hűtőfolyadék fagyállóságát nézni, stb... Tehát a munka ez a része valóban nem nagy feladat de azért kell mit csinálni. Ha olyan kútnál van az ember ahol gépi mosó is van, akkor annak a kezelése, ellenőrzése is feladat, de én ilyen helyen nem voltam. Én csak azért hagytam ott mert nekem a 12 órázás az sok, és ugye mióta családom lett nem fér bele az hogy ünnepnapokon is menjek, meg hosszú hétvégéken is amikor rám kerül a sor. Hiába kerestem akkor nettó 150-160 ezret fixen plusz a jatt, mert sokszor kaptam ám szépen, de nem csak a pénz számít, és szerettem az éjszakai műszakot mert rugalmas volt, nálunk legalább is egy vidéki kúton ami elég forgalmas helyen volt. Amikor voltam képzésen egy nagyvárosba kellett mennünk és ott volt egy olyan kolléga aki fővárosi kútnál volt és direkt átkérette magát egy vidékire mert a bér alig kevesebb de Budapesten nagyon sokszor ki sem látszódtak a munkából, kajálni alig volt idejük elmenni, mert járt a szünet de addig a másik kolléga nem győzte csinálni, főleg ha még új volt, és sokszor a főnökük is beállt segíteni aki szintén sokszor kikészült ettől. Tehát az sem mindegy hol dolgozik az ember. Egy falu melletti kútnál rugalmasabb jóval, de sokszor ott is van bőven mit csinálni. Meg egyszer küldtek helyettesíteni a szomszéd városba ugyan az a társaságé volta kút de megkértek hogy menjek csak 6 órára, az maga a pokol volt, mert kamionos pihenő mellett volt, plusz kis étterme is volt, és bizony ott olyat is kellett csinálni amit életemben nem csináltam, csak tanultam róla elméletet.
2018. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!