Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten vállalnék fahasogat...

Budapesten vállalnék fahasogatást, van erre itt kereslet?

Figyelt kérdés

Nincs autóm, jó lenne ha fejsze is lenne a portán.


Ezres órabér elég, ha adnak pár szendvincset is mellé meg vizet.


2020. jan. 21. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Francokat vállalnál munkát, Balázs.

Vizet meg megintcsak nem iszol, mint tudjuk - hacsak nem tűzoltásra némely alkohol után.

És nem, nincs rá igény - már a kérdésedben is benne van a dolgozni nem akarás :D

Gondolom, legszívesebben az V., VI. VII, VIII. kerületben vállalnál munkát - ahol eleve esélye sincs annak, hogy fával fűtenek :-)

2020. jan. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

MIért van benne a dolgozni nem akarás? Nincs autóra pénzem, a buszon nem akarok fejszével szaladgálni, 2 nap múlva a pszichiátrián ébrednék valószínűleg.


Egyébként Kőbánya lenne a legjobb, Kispest, ezek a környékek.


Nem kell alkohol műszakban!!!

2020. jan. 21. 08:00
 3/5 anonim ***** válasza:

MADE MY DAY :-))))))))))))))))



Ilyen jót, ilyen korán már régen nem nevettem! :-)))))


Thx! az elöttem író hozzászólóknak!!!!!


ILU all!

2020. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fejem mindenesetre már hasogat Balázska kérdéseitől. :D
2020. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nah, ma reggel mar könnyeket nevettem.


Erröl a "favágásról" jutott eszembe egy sztori.

Németország, Rajnavidék- Pfalz, X helység, amely tkp. a Pfalz zöldségeskertjének mondják. Amerre a szem ellat, mindenhol zöldseget termesztenek. (kaposztafélék, spenot földek, repa etc.)


Mekkérdezi "Balázska" tölem, hogy tudnék-e neki munkalehetöséget szerezni ott helyben az erdögazdasagban. (favágás)


:-)))))


No comment!

2020. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!