Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az OTP faktoring nak tartozom...

Róbert dávid kérdése:

Az OTP faktoring nak tartozom kis pénzel,2 szer hivtak már de nem vettem fel a telefont nem fizetem be a pénzt mert nincs jövedelmem nemtudom, mire számithatok?

Figyelt kérdés
tulajdonképp anyukám tart el engem,mert mentálisan beteg vagyok igy nehezen megy a meló. namost az otp hivott elöbb még tavaly novemberben hogy tartozom 9000 ezer forintal,most meg a faktoring,remélem nem lesz semmi következménye.29/F

2020. jan. 22. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszed, akkor befizeted ezt a kis pénzt. még mielőtt a nagyon sokszorosát kezdik el követelni rajtad.
2020. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az OTP Faktoring az az OTP követeléskezelő cége. Ha nem veszed fel a telefont, azzal nem szűnik meg a tartozásod, tovább él. De igen, lesz következménye, mégpedig az, hogy ha nem fizettek, akkor átadják végrehajtásra és akkor már nem 9 ezer ft lesz a tartozás, hanem sokkal-sokkal több, egyre nő, mert a végrehajtó is ráteszi a munkadíját és kamatot is számolnak.

Szóval sürgősen szólj anyukádnak és fizessétek ki azt a tartozást, mert csak egyre nagyobb lesz.

Amúgy meg nem tudom, milyen mentális betegséged van, de ezt a 9 ezer ft tartozást kb. 1 nap alatt fizikai munkával meg lehet keresni (segéd építkezésnél, stb)

2020. jan. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
9000 vagy 900 ezer mert nagyon nem mindegy. 9000et kérd el mutertól, de még segédmunkában is 2 nap alatt megkeresed.
2020. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!