Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már Taobaoról?

Hiperganius kérdése:

Valaki rendelt már Taobaoról?

Figyelt kérdés
Ez egy kínai webáruház, magyar tapasztalatokat még nem hallottam róla? Leginkább az érdekelne, hogy a szállítás, hogy működik.

2020. jan. 28. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, rendeltem.


Kb. 45 000 Ft-ot buktam. Szerencsere prepaid cardot hasznaltam legalabb.


Kinlodas maga a rendeles is, mert ugy szo szerint total kinai az egesz oldal.


Na meg nincs vasarlot vedo funkciok, mint paypal stb.


Konkretan az elado kuldott egy kovetesi szamot.

Elso napokban gondoltam meg nem lett feladva a csomag, csak elkeszitette semmi baj.

Utana eltelt jopar nap meg mindig semmit nem mutatott a kovetesi szam higy hol a csomag “ilyen szam nem letezik”

Irtam az eladonak.

Persze nem irt semmit.


Letelt a 30 nap.

Kertem az oldalon nagy kinlodva hosszabbitast, mert ez a gyoker fos taobao ugy veszi, higy 30 nap ha nem irsz akkor minden rendben.

Neked kell kerni hogy nem, meg nem jott meg!

Aztan 5 naponta kerni kellett volna a hosszabbitast vagy hogy.

1x lecsusztam rola.

Elado megkapta a penzt.

Nekem azt irta a rendszer az ugylet lezarva.

Elado bezarta a boltot.

Ugyanazokkal a cuccokkal nyitott ujat a kovetkezo aldozatara varva.



Kamu eladokkal van tele.

A taobao meg tesz a kulfoldiekre.

A helyi kici kinai meg tudja melyik kici kinai a kamus. Vagy passz. Nekik lehet egyszerubb ezeket a dolgokat elintezni.

2020. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!