Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan, hogy...

Miért gondolják sokan, hogy attól, hogy több pénzük lesz, jobb lesz az életük?

Figyelt kérdés

Nézzük csak meg a lottónyertesek esetét: nagy többségüknek tönkrement az élete a nyeremény miatt.

Másik dolog: ha kevés a pénzed, akkor tudsz igazán egészségesen élni, tevékeny vagy, mert dolgozni kell, többet gyalogolsz, nem eszed túl magad, vizet iszol, nem egészségtelen üditőitalokat. Őszinte barátaid vannak, akik nem a pénzedért szeretnek. Jó könyveket olvasni, otthon egy kis testedzést folytatni, barátokkal focizni nem kerül sok pénzbe.



2020. jan. 30. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ezt ugye te sem gondolod komolyan?
2020. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

"tevékeny vagy, mert dolgozni kell"


Igen, dolgozol 16 órát hogy eltartsd a családot, aztán 40 évesen bele rokkansz, láttam sajnos ilyet.


"vizet iszol, nem egészségtelen üditőitalokat"

Ugyan úgy megveszi a szegény a 200Ft-os energiaitalt, a gagyi márkás üdítőt, meg a töltött cigit is szívja mellé.


"Jó könyveket olvasni,"

A szegény emberek akik többnyire elég alul iskolázottak nem igazán olvasnak.


"otthon egy kis testedzést folytatni, barátokkal focizni"

Akik bagóért robotolnak gyárakban nem igazán van már energiájuk vagy indíttatásuk ilyenre.


Na erről ennyit.

2020. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nézzük csak meg a lottónyertesek esetét: nagy többségüknek tönkrement az élete a nyeremény miatt."


Nézzed.. Csak hol is vannak? Ja, hogy tök anonim az egész? Akkor ezek csak feltételezések!

2020. jan. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként én tudok egy családot, akik kb 15 (vagy lehet hogy több) éve nyertek elég sok pénzt, nem tudom pontosan mennyit, de ma is ott áll egy Porsche a házuk előtt, szóval kétlem hogy nagyon tönkre mentek volna..
2020. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Igaz,hogy a pénz nem boldogít, de jó ha van.
2020. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Én nem lottónyertest ismerek, csak kőgazdag (milliárdos családot), ahol apuka gürizte és lopta ezt az összeget. A lányának semmi feladata, hobbiból tanul, utazgat, nyelvet tanul, magánkórházba jár, ha beteg, külföldön shoppingol. Jó ház, jó autó, jó levegő... Nem elhízott, sportol (síel, teniszezik, yachtozik, kocog), egészséges kajákat ehet (lazac stb). A barátai sem a pénzéért szeretik, mert szintén ebből a körből valók.
2020. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha rosszabb is lesz az az én dolgom. De utald már át nekem a vagyonodat, hogy neked jobb legyen, nekem meg rosszabb😄
2020. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!