Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar Országos Panelnél...

Magyar Országos Panelnél valakinek sikerült összegyűjteni a pontszámot ahhoz hogy utalják a pénzt?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor tényleg utalták?

2020. jan. 31. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem már összegyűlt náluk.

Hó közepén és végén utalnak állításuk szerint.

Egyszer rájuk kellett szólnom, mert egyik időpontban sem utaltak. Végül egy bő hónap után megkaptam.

2020. febr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az komoly. Neked is volt úgy hogy megcsináltál egy kérdőívet amire az volt írva hogy kapsz 250 pontot rá és végül csak 5-öt kaptál?
2020. febr. 3. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha végig csinálod, akkor megadják a összes pontot. 5-öt akkor adnak, ha elkezded, de kiderül, hogy nem illesz a profilba, de akkor hamar ki is dob belőle.

Ha nem ez történt, reklamálni kell.

2020. febr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok olyan volt hogy végigcsináltam és csak 5 pontot adtak, írtam is nekik de leráztak igazából. Azóta screenshotolok mindent.
2020. febr. 4. 13:04
 5/7 anonim válasza:
Felemás a tapasztalatom az oldallal. Egyszer rendben megkaptam a számlámra a pénzt viszont pár nappal ezelőtt majd 900 pontot vontak le rosszul határozták meg a jutalmat címszóval. Hiába írtam nekik a pontokat nem írják jóvá. Ennyi erővel bármikor levonhatnak bármennyi pontot ha nekik úgy tetszik.
2021. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Többször is. Bár ez nem nagy pénz, csak gombok...:-)
2023. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Paypalra fizet?
nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!