Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Èrdemes 1-2% reszvennyel...

Èrdemes 1-2% reszvennyel bevasarolni magunkat egy jol mukodo, evente 10 millios nagysagrendu profitot termelo zrt be?

Figyelt kérdés

Nem errtek hozza de most adodottnegy lehetoseg. Nyilvan szavazati jogban nem sokat szamit 1% de arra gondoltam hogy az osztalekfizetes miatt erdemes lehet.

Lattok barmi buktatot ebben?



#Rèszvèny #osztalèk
2020. febr. 4. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:

évi 10 misi profit??? zrtnek???


ez nem egy épeszű befektetés

2020. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rosszul olvastad. 10 millios nagysagrendu. Azaz akar 50-80 millio. Egyelore. De lehet majd tobb is.
2020. febr. 4. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:

"Lattok barmi buktatot ebben?"


Eloszor is, ha nem ertesz hozza, egyaltalan hogy valt szamodra lehetsegesse, hogy egy Zrt-bol vasarolj? Teljesen laikusken megkeresett valami idegen ficko?


Sok buktatoja van, nem is folytatnam.

2020. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Direkt elferditettem a sztorit kicsit. A mierteket nem mondhatom el. De ahhoz a reszhez nem ertek hogy miert jo vagy nem jo RT resztulajdonosnak lenni elenyeszo mèrtèkben. Erre lennèk kivancsi...
2020. febr. 4. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Direkt elferditettem a valaszt egy kicsit. De a kamu kerdesedre sajnos nem gepelhetek be ket oldalnyi hasznos infot, remelem, megerted! ;D Ha tenyleg erdekel a tema es nem csak egy berkommentelo vagy, olvass utana!
2020. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnalom h nem hiszed el. Nem ertem miert talalna ki ilyet valaki...

Googleban keresgeltem de nem talaltam erre valaszt...

Ha nem akarsz vagy nem tudsz segiteni akkor haladj tovabb kis baratom.

2020. febr. 5. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!