Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnét szerezhetnék támogatót/...

Honnét szerezhetnék támogatót/társat egy állatsimogató/ kisebb magán állatkert nyitásához?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék nyitni egy ilyen helyet, de sajnos egyedül nem menne, nincs elég tőkém és biztos vagyok benne hogy nem is lesz soha egyedül ennyi pénzem.

Mindig is falun laktam, szeretem az állatokat és bánni is tudok velük, emiatt nem igazán tudok és nem is szeretnék lemondani erről az "álmomról".

Csak éppen nem tudom hogy kezdjek hozzá, hogy szerezzek embert magam mellé, akinek hasonlóak az álmai és bevállalna egy ilyen "együttműködést".

Gondoltam már, hogy kiírok egy hirdetést jófogásra vagy ilyesmi oldalakra, de nem tudom, nem láttam még csak hasonlót sem hirdetve.


Ui: nem párkapcsolatot keresek, ilyen jellegű privátokat nem kérek!



2020. febr. 13. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, van egy rossz hírem: aki pénzt fektet be, az szeret(ne) valami nyereséget látni a dologból, azaz még több pénzt visszakapni, tehát csak profitot termelő vállalkozásba szoktak fektetni.

Az állatsimogató/állatkert az pont nem ilyen - az csak viszi a pénzt... Az állatoknak enni kell adni, ez eleve egy olyan probléma, hogy ha nincs egy látogató sem, ha épp veszteséges a dolog, az állatok akkor is éhesek :-)

2020. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Így van, ezért keresek olyan embert aki nem a haszon miatt segítene, hanem azért mert ő is ezt akarja csinálni, állatokkal akar foglalkozni...

Ezt le is írtam, de ezek szerint nem sikerült megérteni mit is szeretnék.

2020. febr. 13. 18:43
 3/3 anonim válasza:

Esetleg menj el dolgozni ilyen helyekre? Szerezz tapasztalatot, ismeretségeket, kapcsolatokat.


Vagy indulj neki egyedül keresgélj az interneten managerek közül és ajánlj fel valamelyiknek aki tetszik partnerséget.

2020. márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!