Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha állatkertben szeretnék...

Ha állatkertben szeretnék dolgozni, álltokkal foglalkozni, milyen végzettség kell hozzá?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Felhívod valamelyik állatkertet, és megkérdezed.
2013. febr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állatorvosi, etológus, kisállatgondozó...

De az ilyen helyekre kihalásos meg protekciós alapon lehet bekerülni még nyári diákmunkára is legjobb tudomásom szerint!

De legyen szerencséd!

2013. febr. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Létezik állatkerti állatgondozó nevű OKJ-s szakképesítés; a Szegedi Tudományegyetem szakképzési központjában lehet megszerezni. (Illetve lehetséges, hogy máshol is, de Magyarországon én erről az egy helyről tudok, ahol tanítanak ilyet.) Ha "beéred" az állatkertben dolgozással (úgy, hogy nem kerülsz közvetlen kapcsolatba az állatokkal), akkor a Fővárosi Állat- és Növénykert például folyamatosan várja önkéntesek jelentkezését. Sajnos én is úgy hallottam, hogy a "rendes" (nem önkéntes) munkákra csak protekcióval vagy hatalmas szerencsével lehet bekerülni, de ha tényleg ilyen helyen szeretnél dolgozni, akkor sok sikert hozzá! ;)
2013. febr. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!