Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés
Don Dumbledore 75 nevű felhasználó kérdése:

Hivatalos levelet mikor lehet átvenni?

Küldtek egy értesítőt 6-án, hogy aznap jött egy hivatalos levelem, de rá volt írva, hogy a kézbesítést megkísérli ekkor meg ekkor. Elolvastam figyelmesen, de az volt ráírva, hogy 4 munkanapon belül át lehet venni, a másodikhoz meg az, hogy 5 munkanapon belül. Akkor most mi van? Azon a munkanapon kell átvennem vagy még utána 5 napon belül is át tudom venni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: levél, posta

febr. 14. 12:03  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

[link]

És ki sem tudom olvasni ki küldte.

# 1/4Időpont febr. 14. 12:09 Privát üzenet

Ma van a hatodik munkanap.

Hívd fel a postát, hogy ott van-e még.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 14. 13:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, már megoldottam. :)

# 3/4Időpont febr. 14. 14:06 Privát üzenet
Amúgy hivatalos levelet 10 munkanapot őrzik. Sikertelen kézbesítés utáni 5. munkanapon újra megpróbálják kézbesíteni, aznap megint csak nem tudod átvenni a postán, mivel nagy valószínűséggel a kézbesítőnél lesz és nem ért vissza vele.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 14. 17:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jövő héten kell írnom egy hivatalos levelet. Mire kell odafigyelni?
Postások, van olyan, hogy egy szervezet a hivatalos, tértis levelére saját maguk teszik rá a raklapszámos kis, , matricát" és úgy adják le a postára a díjhiteles levelet?
Mi a felmondás menete határozatlan idejű szerződés esetén? (pl. kell-e hivatalos levelet írni vagy elég csak szóban? )
Tegnap kaptam 2 levelet, amit majd hétfőn tudok átvenni a postán, de nem vártam semmi féle ilyen levelet. A feladót nem tudom kiolvasni, de lefotóztam, esetleg valaki kitudja...
Hivatalos levelet kell küldenem angliába és szükségem van arra, hogy a levél követhető legyen. Kivel küldjem? Posta vagy csomagküldő szolgálat? Ha csomagküdő melyik? Az ár is szempont.
Felbonthatja a hivatalos levelet?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!