Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elfelejtettem az ügyfélkapum...

Elfelejtettem az ügyfélkapum jelszavát, ùjati igényeltem de nem jön meg az email?

Figyelt kérdés
Mennyi idô általában mire megjön az email? NEM az elsô amit az aktiváláskor küldenek, hanem az, amit akkor kuldenek amikor elfelejtem a jelszót. Biztos, hogy jó felhasználónevet és emailt adtam meg, az nem lehet a baj.
2020. febr. 16. 13:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy vasárnap lassabban jön? Vagy nem tudom🙃 amikor eloszor igényeltem, akkor kb 2 perc alatt megjött
2020. febr. 16. 13:36
 2/6 anonim ***** válasza:

1-2 perc alatt megjön.


Viszont ha a jelszó érvényessége már lejárt (alap esetben 2 év van beallítva) akkor nem kapsz jelszó emlékeztetőt, zárolva van a fiók. Ebben az esetben csak úgy tudod újra aktiválni, ha bemész a kormányablakba.

2020. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem járt le jelszó, kb 3-4 hónapja csináltattam ezt az ügyfélkaput. Miért nem jön meg az email? 1000%, hogy jó felhasznalonevet es emailt adtam meg.
2020. febr. 16. 14:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Tegnap lehetett valami gebasz a rendszerben, ma ujra igenyeltem es meg is jott 1 percen belul
2020. febr. 17. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó neked... én órák óta várok...
2020. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azért, mert vasárnap van😀 Velem is akkor volt ugyanez, holnap próbáld meg újra
2020. febr. 23. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!