Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg hogy...

Honnan tudhatom meg hogy milyen szellemi termeket/ otletet lehet levedetni? Mik a kriteriumok ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tehat van egy otletem, amit sokat lehet hasznalni es szinte 0 befektetest igenyel, de az adott nepszeru dolog minosegen sokat javitana.


Van hasonlo elven mukodo dolog, de valamiert nem hasznaljak mashol, pedig szerintem nagyon jo lenne. Akinek mondtam kis korben mind tetszett nekik az otlet.


2020. febr. 21. 05:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ötletet nem tudsz levédetni. Maximum annyit tehetsz, hogy leirod egy könyvbe vagy megvalósíthatósági tanulmányba a dolgot és a szerzői jogot fenntartod rá.
2020. febr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szabadalmi ügyvédhez elmész, kifizeted 1,5 millió ft országonként, a 5 milliós díját és le is van védetve.

A 5 millióba benne van a szabadalmi kutatás, meg az ő díja, és az írat megírása.

2020. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!